Вихідні створені для того, щоб відпочити з користю. Пропонуємо заходи, на яких ви з дитиною зможете дізнатися для себе щось нове.

Літо. Діти, куди вас подіти?

Готуватися до літа та канікул потрібно вже зараз. Під час цієї події батьки зможуть ознайомитися з програмою літніх таборів, гуртків та секцій, а діти — взяти участь у майстер-класах та провести весело час у дитячій ігровій зоні.


Курс виживання хоумскулера — цикл тренінгів

Курс виживання для хоумскулера — цикл тренінгів та майстер-класів, які допоможуть вашій дитині навчитися організовувати свій освітній простір, перейти з рівня залежності від вказівок на рівень прийняття рішень та відповідальності за своє життя.


Відкриття Kacheli на території ВДНГ

На ВДНГ відкривається новий креативний дитячий простір із різноманітними гойдалками та цікавою програмою заходів. А головне — на свіжому повітрі!


День відкритих дверей у Школі вихідного дня, Київ

Батьки дітей віком від 5 до 12 років зможуть побачити, як проходять заняття в КМДШ, познайомитися з новою навчальною програмою, педагогами, тьюторами, доки діти братимуть участь у проектах та відчуватимуть себе справжніми КМДШатами!


Вебінари від мрії до дії. Знайомство з ВНЗ. Київський університет ім. Б. Грінченка

«Від мрії до дії» — це серія вебінарів, що знайомить майбутніх абітурієнтів з особливостями навчання в популярних ВНЗ. Цього разу спілкуватися з учасниками буде завідувач інформаційно-рекламного та профорієнтаційного центру Університету Грінченка — Даценко Тетяна Олександрівна.


Експрес-курс з української літератури до ЗНО

Курс передбачає більше практики і менше нудного завчання теоретичної бази, а також приділяє значну увагу груповим обговоренням навчального матеріалу.

Поділитися цією статтею