Бажаємо освітянам гарних вихідних! А для найактивніших, які бажають поєднати відпочинок з підвищенням професійної цінності, ми підготували перелік цікавих заходів.

Відвідати тренінг «Методика розвитку критичного мислення учнів у початковій школі. Частина перша»

Підвищити цікавість дітей до читання й обговорення можна за допомогою методів критичного мислення. Цей тренінг допоможе дізнатися більше про те, що таке критичне мислення та як правильно організовувати навчальні заняття, використовуючи цю методику.

Подробиці >>>


Допомогти EdEra в підготовці спецкурсу для вчителів англійської

Освітня платформа EdEra звернулася до вчителів англійської з проханням допомогти в підготовці спецкурсу з викладання граматичних часів. Долучіться до ініціативи та отримаєте якісний і корисний для педагогічної практики проект.

Подробиці >>>


Записатися на онлайн-курс для вчителів початкової школи від «Освіторії», EdEra та МОН

На інтерактивній платформі EdEra розпочалася реєстрація на онлайн-курс для вчителів початкової школи. Він є обов’язковим для всіх вчителів, які навчатимуть першокласників уже з вересня цього року. Шість освітніх модулів, перевірена програма та відповідність новому Держстандарту початкової освіти.

Подробиці >>>


Пройти безкоштовний курс із навиків цифрового громадянства в освіті

Матеріали курсу від американської організації Common Sense розкривають тему безпеки в інтернеті, кібер-булінгу, захисту прав інтелектуальної власності та інші корисні для вчителів і школярів проблеми. Курс містить плани занять для навчання учнів різного віку.

Подробиці >>>


Подати заявку на Фулбрайтівську програму для вчителів у США

Відкрито набір на програму з підвищення кваліфікації вчителів Fulbright Teaching Excellence and Achievement Program. Встигніть подати заявку до березня цього року й матимете змогу провести шість тижнів у США, опановуючи досвід викладацької практики в цій країні.

Подробиці >>>

Насичених і веселих вам вихідних!

Поділитися цією статтею