Бажаємо освітянам гарних вихідних! А для тих, хто хоче поєднати відпочинок з підвищенням професійної цінності, ми підготували перелік цікавих заходів.

Саміт позитивних освітніх змін

Дистанційна освіта, медіаграмотність, змішане навчання — ось далеко не повний перелік освітніх тем, які будуть розглядатися на саміті. Приходьте, щоб послухати і поділитися власним досвідом.


Нейропсихологічна діагностика та корекція розвитку дитини

Нейропсихологічна корекція — важливий аспект виховного процесу дитини. Під час цього заходу ви дізнаєтеся, як працювати з дітьми з важкими порушеннями психофізичного розвитку.


Мрієш відкрити школу?

Які етапи відкриття власного освітнього проекту? Як зробити інноваційну школу? Які перспективи у шкільного бізнесу? Про це та інше — на заході від ThinkGlobal.


«Перевернутий клас» як тренд і виклик

Чули про технологію «перевернутого класу»? Це одна з моделей змішаного навчання, яку розробили порівняно нещодавно, однак вона вже здобула популярність. Щоб дізнатися про неї більше, варто завітати на цей практичний курс.


І, звісно ж, проведіть час із сім’єю

Фестивалі роботів, STEM-освіти, дитячої архітектури з використанням цеглинок LEGO та свіжих ідей нового покоління лідерів.

Поділитися цією статтею