Нарешті канікули! Але коли ж тут відпочивати, якщо попереду стільки освітніх можливостей?

Осінній KyivEdFest

Осінні канікули — чудова нагода підбити підсумки перших місяців навчального року і дізнатися, як можна покращити процес здобуття знань. Саме з цією метою за ініціативи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА відбудеться KyivEdFest. Програма фестивалю передбачає численні семінари, презентації та майстер-класи на тему освіти, сучасних методик навчання та виховання.

Подробиці >>>


Фестиваль «Школа по-новому»

TRIZ-педагогіка й ейдетика є порівняно новими методиками в навчанні. Перша — теорія розв’язання винахідницьких задач, друга — спосіб тренування образної пам’яті. Більше про них можна буде дізнатися під час фестивалю та навчальних семінарів. Захід проходитиме у Запоріжжі.

Подробиці >>>


Осмислені й переосмислені. Курс лекцій про українську літературу

Українська література приховує більше таємниць, ніж нам здається. Постаті культових українських письменників є багатогранними, а історії їх життя — складними й суперечливими. Як саме варто викладати й досліджувати українську літературу — можна дізнатися під час курсу лекцій від «Мистецького арсеналу».

Подробиці >>>


Права людини в школі: як популяризувати цінності серед дітей

Загальну декларацію прав людини було прийнято ще в 1948 році. Однак чи всі наразі знають та усвідомлюють ті цінності, що в неї закладені? Необхідно з раннього віку пояснювати значення прав людини для суспільства. Тому виникла потреба провести захід, присвячений обговоренню поточної ситуації й перспектив викладання прав людини дітям у межах реалізації Національної стратегії з прав людини.

Подробиці >>>


Тренінг для ДНЗ «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку»

Тренінг допоможе працівникам дошкільних навчальних закладів дізнатися, як опрацьовувати з малечею навички ефективного спілкування, ресурсозбереження та піклування про довкілля, що входять у поняття сталого розвитку. У дітей має сформуватися уявлення про спосіб життя, який би показував їх відповідальність перед довкіллям та суспільством.

Подробиці >>>

Поділитися цією статтею