Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Загальну декларацію прав людини було прийнято ще 1948 році. Однак чи всі наразі знають та усвідомлюють ті цінності, що в неї закладені?

Необхідно з раннього віку пояснювати значення прав людини для суспільства. Тому виникла потреба провести захід, присвячений обговоренню поточної ситуації й перспектив викладання прав людини дітям у межах реалізації Національної стратегії з прав людини та представленню досвіду інших країн (Естонія, Франція, Швеція). Під час дискусії будуть оприлюднені результати моніторингу Української Гельсінської спілки з прав людини щодо стану освіти в сфері прав людини в українських школах на рівні державної політики, шкільних програм та підручників, підготовки вчителів та готовності школи як інституції до здійснення такої освіти. Центр інформації про права людини також презентує результати опитування вчителів щодо викладання прав людини в школах.

Серед учасників дискусії — координатори міжнародних освітніх програм. До участі також запрошені представники МОН, Комітету ВРУ з питань науки і освіти, а також офісу Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Для участі зареєструйтеся за посиланням.

Додаткова інформація: ys@humanrights.org.ua; +38 (093) 93 89 240 (Єлизавета Сокуренко).

Деталі

Дата:
31 Жовтня, 2017
Час:
12:30 - 16:00

Організатори

Центр інформації про права людини
Українська Гельсінська спілка з прав людини

Місце проведення

America House Kyiv
Миколи Пимоненка, 6
Київ, 01001
+ Карта Google
Телефон:
063-343-0119
Веб-сайт:
https://www.americahousekyiv.org/