Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Хочете дізнатися все про такі сучасні нововведення в освіті як інтерактивні вправи, використання хмарних сервісів, кейс-технології, метод проектів та віртуальну вчительську? І найголовніше: почути відповідь на запитання, як підготуватися самому й підготувати учнів до змін у навчанні?

З 31 жовтня по 2 листопада найкращі вчителі України, фіналісти національного конкурсу Global Teacher Prize Ukrainе представлять вебінари на актуальні теми у сфері освіти: модернізація, зміни у школі та впровадження нових технологій в рамках Інтернет-марафону Видавничої групи «Основа». Це безкоштовні вебінари для педагогів, що проводяться регулярно 4 рази на рік. Цього разу програма передбачає 24 освітні вебінари загальним обсягом у 14 годин та 25 спікерів. Детальніше про розклад лекцій, спікерів та додаткові можливості можна дізнатися на офіційній сторінці заходу.

Реєстрація на інтернет-марафон — за посиланням. Реєстрація надає можливість отримати електронний чи паперовий сертифікат про участь у обраних вебінарах та дистанційно долучитися до обговорення. Переглянути запис лекцій можна буде також на сторінці видавничої групи «Основа» в YouTube.

Деталі

Початок:
31 Жовтня, 2017 @ 10:00
Кінець:
2 Листопада, 2017 @ 16:00
Вартість:
Безкоштовно - грн45

Організатор

Видавнича група «Основа»
Телефон:
0800 505 212
Веб-сайт:
osnova.com.ua