Вихідні — чудовий привід для того, щоб покращити навички викладання. Тож, освітяни, не час розслаблятися, адже ми підготували для вас перелік можливостей із підвищення професійної цінності!

Поїхати до Одеси на тренінг для викладачів

Нові освітні тенденції вимагають від вчителів необхідних навичок у використанні інтерактивних інструментів та сучасних підходів. Дізнатися, яких саме, можна буде під час третього Тренінгу для викладачів у Одесі. Кожен учасник отримає теоретичні та практичні знання про те, як ефективно працювати з аудиторією, виходити зі складних ситуацій та створювати збалансовані навчальні плани.

Подробиці >>>

Взяти участь у Першому Міжнародному Конгресі Тьюторингу

Тьюторинг став популярною освітньою тенденцією сучасності. Дізнатися про нього більше допоможуть сертифіковані тьютори, психологи, тренери, коучі, психотерапевти, фізіологи тощо. На вас очікують майстер-класи та лекції від спеціалістів, обговорення європейських тенденцій і перспектив розвитку в Україні та сертифікат на підтвердження пройденого курсу.

Подробиці >>>

Залишитися вдома і переглянути фільм

Але ні, жодних бойовиків чи мелодрам ми порадити не можемо — лише жорстокі реалії «документалок». На сайті документального фільму RE:Thinking його можна переглянути безкоштовно. Стрічка розповідає про трирічний досвід трьох шкіл США, які вирішили змінити формат навчання з такого, що орієнтується на заучування і запам’ятовування, на такий, що вимагає навичок критичного мислення. Заразом підтягнете знання англійської — стрічка транслюється мовою оригіналу.

Подробиці >>>

Ризикнути і стати амбасадором «Освіторії»

«Освіторія» у партнерстві з Міністерством освіти і науки та Міжнародним фондом «Відродження» оголошує про терміновий пошук вчителів-практиків початкової школи з усієї країни, які хочуть стати нашими тренерами та амбасадорами у своїх областях по всій Україні! Можливо саме ви станете одним із тих, хто підготує 22 тис. українських учителів, які у вересні 2018 року візьмуть перші класи, до викликів сучасної системи навчання.

Подробиці >>>

Насичених та вдалих вам вихідних! Більше подій читайте на Афіші.

Поділитися цією статтею