Нова українська школа є новою не лише для дітей, а й для вчителів. Якщо колись підвищення кваліфікації було нудною справою, для галочки, то нині це спосіб ефективно професійно зростати і працювати по-новому. Звісно, у «першопрохідців» чимало запитань, побоювань, пропозицій. Зібрали для вас детальну та різноманітну інформацію щодо підвищення кваліфікації.

«Відпустки не буде» та ще 5 міфів про підвищення кваліфікації вчителів НУШ

Погодьтеся, час в учителя — один з найважливіших ресурсів. І на роботі цейтнот, і вільного часу обмаль. Тож чимало побоювань стосуються відпустки, вихідних днів, часу підготовки до уроків. Дізнайтеся відповіді на всі ці запитання.


Як вчителям пройти обов’язковий онлайн-курс з підвищення кваліфікації

Про нюанси, які спливають вже під час навчання. Що як доступ до інтернету обмежений? Які види завдань очікувати? Достатньо вивчити теорію та правильно відповісти чи доведеться втілювати її на практиці? Хто буде оцінювати відповіді?


20 запитань, які найчастіше ставлять про обов’язковий онлайн-курс для вчителів НУШ

Ми відібрали запитання, які найчастіше ставлять з приводу онлайн-курсу для вчителів НУШ. Коли закриють доступ до навчальних матеріалів? Кому необов’язково проходити підвищення кваліфікації онлайн? Чи можна перескласти модуль або ж увесь курс?


Як навчатимуть вчителів англійської молодшої школи

Без знання іноземної мови про сучасну освіту годі й казати. Тож вчителям англійської в НУШ відведена дуже важлива роль. Як підвищити кваліфікацію, щоб викладати по-новому? Чи очікують на них онлайн-курси?


Що потрібно знати про обов’язкове підвищення кваліфікації вчителів НУШ

Стати наставниками, фасилітаторами, консультантами та менеджерами для дітей — про все, що для цього потрібно. А також про те, які сім компетентностей очікують від сучасного вчителя, скільки загалом потрібно пройти годин навчання та ще багато корисної інформації.


Інфографіка: Знайди тренера НУШ у своїй області

Тренери НУШ — це люди, з якими вчитель зустрічається не лише під час очного підвищення кваліфікації. Планується, що ці фахівці будуть супервізувати роботу, виїжджати на місця, допомагати порадою. І для тих, у кого перенавчання ще попереду, знайти «свого» тренера — корисна річ.


Випускники Школи тренерів НУШ — про нові знання для вчителів

Ці люди вже знають специфіку НУШ не з чужих слів, а на практиці. Усі вони опановували нові підходи до роботи з учнями під час свого навчання, частина з них працює в опорних школах. Тож більше про НУШ — очима «агентів змін».

Поділитися цією статтею
Автор: