7 причин відвідати благодійний ярмарок Сharity Bazaar

Як потрапити в майже півсотні країн (і на п’ять континентів) одночасно? Тут ви куштуєте справжнє французьке вино, ось індонезійці демонструють свою екзотичну кухню та дивовижні народні вироби, а за кілька хвилин ви вже слухаєте вишукану австрійську музику та чекаєте на гарячі бразильські танці. Усе це — один з найбільших благодійних заходів в Україні — ярмарок Сharity Bazaar, який уже 27 років проводить Міжнародний жіночий клуб Києва (IWCK). 30 листопада посольства та безліч волонтерів знову об’єднаються на НСК Олiмпiйському заради спільної мети — допомогти іншим.

Торік під час ярмарку зібрали понад 3,5 млн грн. Усі гроші від проєкту передають на благодійність: дітям-сиротам, людям похилого віку, дітям з особливими потребами та іншим, хто цього потребує.

Бажаєте скуштувати французькі круасани, грецьку мусаку та іспанські оливки? А може хочете подивитися на індійську кераміку, єгипетські килими чи африканські прикраси? Щороку різні країни гордо демонструють свої ремесла, сувеніри, національну кухню, напої, музику та фольклор.

Громадська спілка «Освіторія» також бере участь у цій неймовірній культурній події з проєктом «Перша професія», що допомагає вихованцям інтернатів та дитячих будинків безкоштовно опанувати робочі спеціальності. Ініціативу вже четвертий рік поспіль активно підтримують організатори Сharity Bazaar.

7 причин відвідати Сharity Bazaar

1

Ви можете придбати картини, вироби з дерева та інші речі, які виготовили вихованці інтернатів і дитбудинків завдяки проєкту «Освіторії» — «Перша професія».

У ярмарку Сharity Bazaar візьмуть участь юні майстри:

  • перукарського мистецтва — з дитячого будинку в селищі Рокитне на Київщині. Вихованці гуртка робитимуть відвідувачам гарні зачіски, заплітатимуть канекалони та стильні коси;
  • столярного мистецтва — свої вироби продаватимуть вихованці спеціальної школи-інтернату для дітей з порушенням зору на Вінниччині;
  • крою та шиття — можна буде придбати ялинкові прикраси, які пошили діти з особливими освітніми потребами з гуртків на Житомирщині;
  • художнього мистецтва — картини вихованців із психоневрологічного дитячого будинку-інтернату у Виноградові на Закарпатті.

2

Свою вітчизняну продукцію та культурну програму тут представляють 49 посольств країн з усього світу. Це можливість розширити свої міжнародні горизонти і придбати унікальні новорічні сувеніри на будь-який смак.

3

Благодійний ярмарок Charity Bazaar — єдиний захід у Києві, де ви можете спробувати індонезійську їжу, випити чеського пива і передати своє різдвяне побажання Санта-Клаусу одночасно і в одному місці. Ви зможете насолодитися національною кухнею, музикою, вивчити народні танці та освоїти незвичні ремесла найрізноманітніших країн. Це шанс здійснити незабутню культурну подорож.

4

У дитячому куточку проводять захопливі майстер-класи та ігри.

5

Стенди з виробами ручної роботи, сувенірами з усіх континентів здивують і забезпечать вас неймовірними подарунками. Також ви зможете придбати одяг, предмети декору, побутові прилади, книжки та інші речі, які пожертвували українці.

6

На ярмарку можна виграти цінні призи в лотереї Grand Raffle/Tombola: авіаквитки, подарункові сертифікати до ресторанів та готелів, подарунки від посольств тощо.

7

Charity Bazaar — прекрасний спосіб допомогти тим, хто цього потребує. Адже всі кошти підуть на благодійність.

Проєкт «Перша професія»

Уже 6 років «Освіторія» навчає дітей-сиріт 10-15 років першої професії, допомагає знайти себе і не боятися безробітного майбутнього за стінами інтернату. Завдяки Міжнародному жіночому клубу Києва «Освіторія» відкрила 7 гуртків, а також запустила два безкоштовні освітні курси на iLearn.

Всього у 20 інтернатах у 10 областях України функціонують 30 гуртків. Адже «Першу професію», окрім IWCK, підтримують й інші благодійники (Winner, Adv Coupon, Всі.Свої, Кока-кола Беверіджиз Україна, небайдужі фізичні особи). Найпопулярніші серед вихованців перукарська та швейна майстерність. Також дітей цікавлять: ремонт взуття, кулінарія, столярна та будівельна справа, а ще візаж та в’язання. Завдяки проєкту закуповують обладнання, матеріали та фінансують зарплату вчителів.

Андре Тан

Екскурсія на виробництво: Промінь

Сюжет 1+1

Екскурсії

Менеджер благодійних проєктів «Освіторії» Ірина Плешакова каже:

«Даємо не рибу, а вудку і маленькими кроками змінюємо майбутнє! Дитинство в сиротинцях проходить за парканом, який відгороджує від решти світу. В усіх сенсах. Чим зустріне життя вихованців таких закладів за межами інтернату? Як діткам знайти себе? Не боятися безробітного майбутнього? Хто навчить їх та надихне на великі справи? Звичайно ж, найемоційніша програма «Перша професія»! Ми за допомогою наших спонсорів та партнерів (яким дуже-дуже вдячні!) організовуємо гуртки, а ще мотиваційні зустрічі та екскурсії до сучасних українських компаній. Щоб діти вивчали не тільки теорію, а й практикувалися з найкращими фахівцями».

Серед мотиваційних заходів — екскурсії в Київ на майстер-класи: з крою та шиття — до модельєра Андре Тана, з кулінарного мистецтва — до відомого шеф-кухаря Ектора Хіменеса Браво. Діти відвідують провідні виробництва, ресторани та перукарські салони.

Тож благодійний ярмарок Сharity Bazaar — це чергова сходинка до успіху для дітей з інтернатів та дитячих будинків, які приїдуть особисто представляти роботи своїх гуртків та збиратимуть гроші на благодійність.


Пожертвування за вхідний квиток на сайтi!

• 90 грн — для дорослих.

• 20 грн — для пенсіонерів та дітей з 12 до 18 років.

• Вхід безкоштовний для дітей до 12 років, людей з обмеженими фізичними можливостями
та ветеранів АТО.

• 120 грн — квиток для дорослих у день ярмарку в касi заходу 30/11.

100%

доходу 27-го
Благодійного ярмарку
йде на благодійність.


Детальнішу інформацію про подію можна отримати ТУТ!

Адреса: НСК Олiмпiйський, вул. Велика Василькiвська, 55, Київ, Украïна.

Міжнародний жіночий клуб Києва (IWCK) — це недержавна, некомерційна організація, заснована у 1992 році жінками з різних країн під керівництвом пані Інгабор Крістофассен, першого посла Бельгії в Україні та першого президента IWCK. Зараз організація має понад 200 учасників з 50 країн, включно з представниками дипломатичного корпусу, акредитованими в Україні, жінками, які залучені в культурних та ділових спільнотах, та дружинами дипломатів і бізнесменів.

Поділитися цією статтею