Навчання потребує не лише стандартних і очевидних підходів, а й небанальних освітніх методик. Наші матеріали допоможуть вчителям додати до уроків «Філософію для дітей», застосувати сторітелінг та використати для навчання Minecraft.
Як навчити дітей вирішувати проблеми за допомогою кубиків Rory’s Story
Кубики Рорі вигадав ірландський тренер з креативного мислення і творчого вирішення проблем. Заінтриговані, як такі прості речі можуть допомогти в навчанні? Розповідаємо варіанти розробки занять із застосуванням цих нехитромудрих кубиків.
7 способів застосувати сторітелінг на уроках
Методика сторітелінгу допоможе розвинути креативність, логічне мислення та пам’ять. Її можна застосовувати в різних дисциплінах — від математики до історії України. Пропонуємо кілька можливих варіантів роботи із цієї методикою.
12 ідей для розвитку критичного мислення на уроках
В епоху екранів і мислення картинками ми пасивно споживаємо не завжди потрібну інформацію. Що вже казати про дітей, котрі, наслідуючи дорослих, так само живуть в екрані. Чи можна привернути їх увагу, захопити, навчити мислити критично: аналізувати, обробляти і застосовувати нові знання задля чогось особливого? Ось кілька ідей, як це зробити.
Minecraft у школі: як діти вчаться за допомогою популярної гри
Minecraft — одна з найуспішніших комп’ютерних ігор в історії, яка поступається лише Tetris. Про те, як і навіщо гру застосовують в українських школах, ми поговорили з Ларисою Андрейченко, співвласником Britannica School, де Minecraft використовують на уроках уже понад рік.
7 ігор із класного менеджменту для молодшої школи
Засвоєння знань на уроках неможливе, якщо в класі немає дисципліни та атмосфери, у якій кожен почуває себе безпечно та комфортно. Пропонуємо кілька ігор із Classroom Management, які допоможуть у цьому: чарівний капелюх, незвичайні хованки, пошуки спільного та багато іншого.
Навіщо вчителям застосовувати медитацію на уроках?
Пропонуємо прості та цікаві поради від очільника «Фундації Девіда Лінча» Боба Рота. Він уже 45 років викладає методику зниження стресу, яка має назву трансцендентальна медитація. Її успішно застосовують в окремих школах таких країн світу, як США, Велика Британія, Ізраїль, Китай та інших. Що це та навіщо потрібно?
Як вчителю додати до своїх уроків «Філософію для дітей»
У 1970-х професор університету Монклер (США) Метью Ліпман створив методику навчання «Філософія для дітей» (Philosophy for Children, P4C). Нині цей підхід застосовується в понад 80 країнах світу. А дослідження свідчать, що методика може підвищити успішність учнів на 30%. Розповідаємо, на що орієнтується P4C та як її застосовувати на практиці.