Учити іноземну мову за допомогою актуальних відео — це ноу-хау, яке встигло стати класикою. Ми зібрали кілька доступних та легальних сайтів з англійськими кінострічками, телесеріалами та іншими навчальними матеріалами, які стануть у пригоді як під час уроку, так і на перерві.

British Council

Якщо вас не лякає реєстрація, на сайті Британської Ради можна переглядати англійські відеоматеріали за тематичними блоками: музика, танці, інтерв’ю з відомими особами та, звичайно, фільми. Переважно сайт пропонує короткометражні картини, епізоди і трейлери, однак також є можливість подивитися невеликі документалки на різну тематику (від розповідей про зірок до йоги). Відео також містять спеціально розроблені запитання та завдання для тих, хто вивчає мову.

YouTube

Найпопулярніший відеохостинг також не залишається осторонь — тут можна знайти купу каналів, присвячених вивченню англійської. Наприклад, Rachel’s English допоможе підтягнути американську вимову, engVid запропонує освітні відео від восьми різних викладачів, а на BBC Learning English можна переглянути короткі ролики про граматику, розмовну англійську та навіть огляд новин.

Також корисним стане канал Oxford Online English із цілою колекцією різноманітних і, що не менш важливо, коротких навчальних матеріалів (від вправ на вимову до підготовки до IELTS).

На каналі TED варто подивитися історії успіху відомих людей і науково-просвітні ролики. Нарешті, деякі канали (як, зокрема, Learn English with EnglishClass101.com) пропонують вивчення щоденної англійської у 3-хвилинних уроках з акцентом на розмовну практику.

Також YouTube пропонує величезну базу фільмів у хорошій якості, які можна переглянути легально за символічну плату — від 18-33 грн. Там є світові кінохіти, найновіші сучасні та класичні, а також мультфільми для дітей.

Speechyard.com

Невеличкий лайфхак: краще одразу зареєструватися на цьому сайті (це безкоштовно й можна зробити через Facebook) — тоді у вас з’явиться більше можливостей.

Ресурс розроблений для повноцінного вивчення англійської — тут достатньо граматичної практики та вправ на збагачення словникового запасу. Серед відеоконтенту — популярні телешоу та відеовправи, звичайно ж із субтитрами.

Popcornflix.com

Ресурс зі зручною навігацією був створений для тих, хто полюбляє дивитися фільми у full-hd і безкоштовно. Безперечний плюс — це розподіл усього матеріалу за жанрами, серед яких постійно з’являються новинки. Щоправда, субтитрів на цьому сайті не пропонують, тому ним варто користуватися вже з непоганим мовним бекграундом.

ORORO.TV

На цьому сайті можна переглядати серіали і телешоу з кількома субтитрами одночасно. До того ж перекласти незнайоме слово чи словосполучення вийде під час перегляду — достатньо навести курсор на певну конструкцію в субтитрах. Що ж до самого контенту, то на ресурсі, окрім late-night шоу та інших максимально розмовних форматів, є також освітні ролики для вивчення англійської від BBC, Oxford тощо. Єдиний мінус у тому, що безкоштовно сайтом можна користуватися протягом однієї години на день: для більшої «свободи» потрібна передплата.

Watchdocumentaries.com

Ексклюзивний ресурс для тих, хто планує покращити англійську й любить документальні фільми. Цей сайт втілює обидва бажання — тут зібрано значну кількість документальних матеріалів англійською мовою (в основному, коротких фільмів на кілька частин). Субтитри, на жаль, є не в кожному відео, однак цей недолік компенсує зручна навігація сайтом — усі документалки розподілені за тематикою.

Netflix.com

Лайфхак: безкоштовним є тільки перший місяць користування сервісом. Один з найбільших у світі провайдерів англомовного потокового контенту, який ми не могли оминути. Окрім того, що авторські серіали Netflix щороку отримують престижні телевізійні номінації та нагороди, сам сервіс пропонує широкий вибір серіалів та фільмів у високій якості та із субтитрами кількома мовами.

Поділитися цією статтею