Кожен учитель мріє проводити уроки, які підвищують мотивацію, роблять засвоєння знань захопливим, різноманітним і доступним. Ви можете не ламати голову над сценаріями та ідеями принаймні цього разу — обирайте формат та занурюйтесь в освітньо-розважальні пригоди разом з учнями. Кожен з уроків допоможе дітям відчути драйв та усвідомити, що результат залежить тільки від них, натренує творчі здібності, пам’ять та увагу. 

Урок у стилі серіалу Wednesday: ваші учні проситимуть повторити його знову

А ваші діти та учні також дивляться серіал «Wednesday»? Дівчата повторюють нуарні й аскетичні образи Венздей, заплітають волосся в тугі коси й щосили намагаються не кліпати, коли знімають відео її дивацьких танців у TikTok. Та що там казати, хлопці теж не цураються танцювати в стилі Венздей. Отже, час і вам бути в тренді! «Освіторія» разом з учителями-новаторами накреативила ідеї завдань для уроків з літератури, біології, хімії, фізики та англійської мови у стилі культового серіалу. 


Навчання розвагою: 5 ігор за методом Edutainment

Edutainment — неологізм, який складається з англійських слів education та entertainment — навчання та розвага водночас. Завдяки ед’ютейнменту учні початкових класів отримують знання під час ігрових занять. Як впровадити навчання грою в шкільні будні? Навчимося проводити в класі неймовірно круті ігри «Телеграми», «Алфавіт», «Спіймай, якщо можеш» та багато інших. 


Прості STEАM-проєкти в класі: три ідеї, що сподобаються школярам будь-якого віку

Як перетворити звичайний шкільний кабінет на творчу лабораторію? Як цікаво пояснити складні наукові принципи школярам та захопити їхню увагу протягом уроку? Допоможе в цьому освітній підхід STEM, зокрема окремий його напрямок STEАM. «Освіторія» пропонує покрокову інструкцію для створення шкільних STEM-проєктів з оптики — віртуальної 3D-реальності, кольорових тіней і калейдоскопа.


7 видовищних дослідів із хімії від зіркового вчителя Гліба Репіча

Вчитель хімії, фіналіст Global Teacher Prize Ukraine 2021 та зірка TikTok Гліб Репіч обожнює досліди. І не прості, а чудернацькі, захопливі та в хорошому сенсі скажені! І запевняє: без них діти швидко знудяться на уроці. Тож разом із Глібом підготували добірні експерименти — від приготування молекулярної ікри та «сліз Герміони» до видобування кофеїну та виверження мінівулкана. Уперед, до пригод!


Три гри-енерджайзери для середньої школи

Чи стикалися ви із ситуаціями, коли учні переставали сприймати матеріал, бо втомилися? То як за кілька хвилин активізувати клас і поновити сили дітей, щоб вони з натхненням продовжили день у школі? Пропонуємо скористатися енерджайзерами, які не лише задовольнять потребу в русі та фізичній активності, а й дадуть змогу проявити винахідливість та креативність під час виконання завдань.

Поділитися цією статтею