Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

В навчанні, роботі, як і загалом у житті, ми періодично стикаємося з проблемами, які вимагають рішень. І в кожного з нас є власні стратегії та способи виходу з небажаних ситуацій.
В Рішення-Орієнтованому підході вважається, що обговорення проблеми й обговорення рішення – це два РІЗНИХ обговорення, з різними фокусами уваги, енергіями й, відповідно, результатами.

Обговорення проблем породжує проблеми. Обговорення рішень генерує рішення і мотивує нас на бажані зміни.
Вирішуючи проблеми у Рішення-Орієнтований-спосіб ми не «застрягаємо» в деталізації проблем, а відразу переходимо до обговорення бажаних результатів. Це інший ракурс погляду на ситуацію. Це шлях до бажаних змін навпростець.
Рішення-Орієнтований підхід успішно застосовують вчителі, вихователі, батьки, управлінці, а також цілі школи і вищі навчальні заклади по всьому світу.

На майстерні ми коротко ознайомимось з Рішення-Орієнтованим підходом і навіть встигнемо трохи попрактикувати його застосування при вирішенні кола проблем, пов’язаних з «незадовільним рівнем» успішності учнів.

Спікерка: Вікторія Спащенко – вчителька і викладачка з 6-річним стажем, тренерка та коучиня з 19-річним досвідом та менеджерка з більш, ніж 20-річним досвідом роботи на керівних посадах в різних компаніях та організаціях, тренерка-консультантка з питань між-культурних комунікацій, практик Рішення-Орієнтованого підходу, авторка практичного посібника «Як вирішувати проблеми, не обговорюючи їх. Рішення-Орієнтований підхід для менеджерів і не тільки».

Для кого?
Для батьків, вчителів, психологів, тьюторів, управлінців.

Коли?
10 вересня, 18:30-20:30

Де?
Хаб Освіторії, вул. І. Мазепи 1

Які умови участі?

Гарантійний внесок для закріплення за вами місця на події складає:
Для «ранніх пташечок» – 50 грн при сплаті до 6 вересня включно.
Після 6-го вересня – 100 грн.
Вартість участь у день події – 150 грн.

Реєстрація за посиланням

З будь-яких питань звертайтеся – kny@osvitoria.org

Деталі

Дата:
10 Вересня, 2019
Час:
18:30 - 20:30

Організатор

Освіторія
Веб-сайт:
http://osvitoria.org/

Місце проведення

Osvitoria HUB
вул. Мазепи, 1
Київ, Ukraine
+ Карта Google