Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Однією з основних якостей щасливої людини сьогодення стає розвинений Емоційний інтелект (EQ), а основою ЕQ – є комунікація. Комунікація з собою та оточуючими, потребами та почуттями своїми та співрозмовника.

Одним з найефективніших методів спілкування – є метод Ненасильницької комунікації (ННК) Маршалла Розенберга. Метод, як все геніальне, простий – всього чотири кроки, але втілити його в наше життя не просто, бо ми – люди, а не комп’ютери, де оновлення програмного забезпечення («перепрошивка») займає хвилини.

Зробити ненасильницьку комунікацію своїм стилем життя Вам допоможуть на тренінгах з розвитку EQ та емпатійного спілкування «МОВА СЕРЦЯ» з Мариною Востровою.

«МОВА СЕРЦЯ» – це авторські розробки Марини, що базуються на методі Ненасильницької комунікації Маршалла Розенберга, арт-терапевтичних практиках, освітній кінезіології та великого досвіду тренерської роботи та психологічного консультування.

 

На щотижневих зустрічах 2-місячного Курсу для практиків ми знайомимось з теоретичною інформацією, і найголовніше – відпрацьовуємо та набуваємо практичних навичок емпатійного спілкування з собою та іншими:

  • самодопомога в емоційно складних ситуаціях,
  • емпатійне слухання,
  • чесне самовираження,
  • трансформація переконань,
  • сприйняття критики та звинувачень,
  • вміння сказати «Ні!», зберігаючи відносини.

В маленьких групах (до 15 осіб) ми відпрацьовуємо елементи методу ННК більш глибоко, більш усвідомлено та регулярно, при бажанні, розбираючи особисті ситуації.

Початок занять групи буднього дня (по середах) з 11 вересня 2019р. з 18:00 по 21:00.

Початок занять групи вихідного дня (по суботах) з 14 вересня 2019р. з 11:00 по 14:00.

Адреса: Київ, адреса уточняється.

Вартість – 4 000грн. за курс (8 занять).

Реєстрація та подробиці про 2-місячний курс за посиланням:

Інвестуйте свій час в побудову відносин, які поведуть Вас у напрямку Щастя!

Будемо раді Вас бачити на наших заходах!

З повагою, Марина Вострова та Олександр Бабюк.
З усіх питань телефонуйте +38 (050) 550 9 550, +38 (097) 096 27 43 (Олександр)

Про тренера.
Марина Вострова – арт-коуч, психотерапевтичний кінезиолог, психологиня, яка вірить у цілющу силу мистецтва та творчу природу людини, авторка та ведуча тренінгових програм із налагодження гармонійних стосунків, тренер з розвитку емоційного інтелекту, сертифікований інструктор-консультант Інституту Регенерації Людини (INSTITÚT REGENERÁCIE CLOVEKA, Словаччина).
За плечима у Марини більше 30 тренінгових днів з міжнародними сертифікованими тренерами з ненасильницької комунікації. Марина має більше 10 років досвіду психологічного консультування та тренінгової роботи, більше 20 років перебуває у щасливому шлюбі та виховує трьох дітей. Психолог освітніх проектів «Інтегральне лідерство в освіті» та «Соціальна інтеграція через розвиток емоційного інтелекту та набуття навичок миротворення у школах на сході України».

* Ненасильницька Комунікація (ННК) – метод побудови стосунків між людьми, заснований на чесності, емпатії, доброзичливості, відкритості та шанобливості, який дозволяє врахувати почуття та потреби кожної людини та задовольнити їх. Метод заснований у 60-х роках американським психологом д-ром Маршаллом Б. Розенбергом і користується заслуженою увагою та популярністю в світі, ефективний у близьких і родинних стосунках, відносинах на роботі, у системі охорони здоров’я та соціального забезпечення, у роботі поліції, взаємовідносинах працівників пенітенціарних установ, ув’язнених осіб та військовослужбовців, а також у роботі урядів, шкіл та організацій, які працюють із соціальними змінами.

Деталі

Дата:
11 Вересня, 2019
Вартість:
$2400

Місце проведення

Київ