Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Запрошуємо вчителів взяти участь у другому вебінарі від естонської експертки Аліси Норман на тему «Основи проєктного навчання».

Він відбудеться 3 квітня 2021 року (субота) з 11:00 до 12:30.

Під час другого вебінару «Основи проєктного навчання» ми розглянемо етапи проведення проєкту та процес і інструменти планування проєкту.

Ми вже знаємо, що в основі гарного проєкту лежить ретельне планування. Але як же все-таки запланувати ефективний проєкт? Обговоримо, як проходить цей процес, і ознайомимося з корисними інструментами.

Запрошуємо до участі вчителів будь-якої спеціалізації.

Щоб долучитися до вебінару, просимо вас зареєструватися, заповнивши анкету за посиланням. Усім зареєстрованим ми на пошту надішлемо інформацію з посиланням на YouTube трансляцію.

Важливо: Для того, щоб участь в цьому вебінарі була більш корисною, просимо прослухати перший вебінар за даною тематикою.

Проєктне навчання — це сучасна методика активного навчання, у фокусі якої перебуває вирішення реальної життєвої проблеми. Учитель бере на себе роль дизайнера проєкту і ментора, а учні беруть активну участь в дослідженні і виборі вирішення поставленого перед ними завдання. Діти отримують нові знання і тренують важливі навички не просто так, для майбутнього, а для того щоб знайти відповідь на цікаве і актуальне для них питання. Це значно підвищує мотивацію вчитися і позитивно впливає на здатність застосувати отримані знання та в інших життєвих ситуаціях.

Аліса Норман має міжнародний досвід роботи у сфері фінансових інвестицій. Після народження своїх дітей зацікавилася розвитком освітнього сектора і взяла участь в створенні нової приватної школи в Таллінні, особливістю якої є двостороннє мовне занурення і проєктне навчання. Аліса пройшла навчання проєктної методики в Америці, працювала вчителем у початкових класах Відкритої школи і зараз залучена в розробку і проведення курсів проектного навчання для естонських шкіл.

Уточнити деталі можна за телефоном 0990784666 (координаторка освітніх програм БФ «Восток-SOS» Юлія Кішенко).

Проєкт впроваджується Восток SOS в партнерстві з естонською організацією Mondo при фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Естонії.

Фото https://ua.depositphotos.com.

Деталі

Дата:
3 Квітня, 2021
Час:
11:00 - 12:30
Вартість:
Безкоштовно
Подія Категорія:

Організатор

БФ Восток SOS

Місце проведення

Online