Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Команда Національного Еразмус+ офісу в Україні (Проєкт ЄС) спільно з Erasmus Student Network Kyiv, за підтримки Представництва ЄС в Україні у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Інформаційним центром Еразмус+ молодь та Європейський корпус солідарності, закладами вищої освіти України та випускниками Програми Еразмус Мундус, запрошують взяти участь в Еразмус+ днях для молоді України: Zoom edition, що відбуватимуться протягом квітня:

  • 5 квітня — «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition — KYIV»
  • 12 квітня — «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition — NORTH»
  • 19 квітня — «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition — WEST»
  • 26 квітня — «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition — SOUTH-EAST»

Ви дізнаєтесь про: поточні та нові можливості Програми Європейського Союзу Еразмус+ 2021–2027 роках, безкоштовні індивідуальні можливості навчання і практики, викладання та стажування в провідних європейських університетах, молодіжних обмінів та волонтерства, а також познайомитесь з українцями-учасниками та їх історіями успіхів.

Цільова аудиторія: молодь віком від 13 до 30 років, без вікових обмежень: молодіжні працівники, студенти (молодші бакалаври, бакалаври, магістри, аспіранти), працівники закладів вищої освіти всієї України.

Мова заходів: українська.

Реєстрація ОБОВ’ЯЗКОВА. Кожен захід має окрему форму реєстрації для участі. Підтвердження щодо участі будуть надіслані учасникам на е-пошту вказану під час реєстрації.

  • 5 квітня 2021 р. — «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition — KYIV»

Де? Он-лайн на плафтормі Zoom з трансляцією у Facebook

Коли? 5 квітня 2021 р., 15:00 — 18:00

Цільова аудиторія: молодь віком від 13 до 30 років, без вікових обмежень: молодіжні працівники, студенти (молодші бакалаври, бакалаври, магістри, аспіранти), працівники закладів вищої освіти міста Києва.

Детальніше за посиланням.

  • 12 квітня 2021 р. — «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition — NORTH»

Де? Онлайн на плафтормі Zoom з трансляцією у Facebook

Коли? 12 квітня 2021 р., 15:00 — 18:00

Цільова аудиторія: молодь віком від 13 до 30 років, без вікових обмежень: молодіжні працівники, студенти (молодші бакалаври, бакалаври, магістри, аспіранти), працівники закладів вищої освіти Київської, Вінницької, Житомирської, Полтавської, Сумської, Черкаської, Чернігівської областей.

Детальніше за посиланням.

  • 19 квітня 2021 р. — «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition — WEST»

Де? Онлайн на плафтормі Zoom з трансляцією у Facebook

Коли? 19 квітня 2021 р., 15:00 — 18:00

Цільова аудиторія: молодь віком від 13 до 30 років, без вікових обмежень: молодіжні працівники, студенти (молодші бакалаври, бакалаври, магістри, аспіранти), працівники закладів вищої освіти Волинської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької, Закарпатської та Хмельницької областей.

Детальніше за посиланням.

  • 26 квітня 2021 р. — «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition — SOUTH-EAST»

Де? Он-лайн на плафтормі Zoom з трансляцією у Facebook

Коли? 26 квітня 2021 р., 15:00 — 18:00

Цільова аудиторія: молодь віком від 13 до 30 років, без вікових обмежень: молодіжні працівники, студенти (молодші бакалаври, бакалаври, магістри, аспіранти), працівники закладів вищої освіти Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Харківської та Херсонської областей.

Детальніше за посиланням.

У разі додаткових питань запрошуємо звертатись до контактної особи: Владислав Таяновський, ukraine@esn.org

Еразмус+ — Програма Європейського Союзу, яка через підтримку навчання впродовж життя, працює задля освітнього, професійного та особистого розвитку громадян ЄС та поза його межами, у сферах освіти, професійної підготовки, молоді і спорту. Програма підтримує навчальну мобільність, інноваційні проєкти і партнерства співпраці організацій, розвиток політики та співробітництва. В конкурсах Програми можуть брати участь різні типи організацій. Індивідуальні можливості відкриті для різних груп населення, для молоді 13–30 років, без вікових обмежень: для молодіжних працівників, студентів і аспірантів, працівників закладів освіти, молодіжних організацій, представників державного, громадського, приватного сектору та інших.

Детальніше про Програму ЄС Еразмус+ на сайті та у мережі Facebook.

Деталі

Початок:
5 Квітня, 2021 @ 15:00
Кінець:
26 Квітня, 2021 @ 18:00
Вартість:
Безкоштовно
Подія Категорія:

Організатор

Національний Еразмус+ офіс в Україні
Веб-сайт:
https://erasmusplus.org.ua/

Місце проведення

Online