Завантаження Події
  • Це подія пройшло.
Школа менторів – унікальний простір пізнання можливостей творення та підтримки змін людей і організацій.
Більше 35-ти менторів, випускників Школи менторів “Про.Світ” вже сьогодні допомогають організаціям, командам, об’єднанням виходити на новий рівень.
– Знаходити свої цінності і цілі;
– ставати більш вмотивованими і згуртованими;
– розв’язувати найскладніші управлінські задачі;
– проходити кризи і розвивати таланти – бажання ледь не кожної організації, а ментор, в свою чергу – провідник до якісних та успішних змін.

Змін, яких, насправді, легко досягти володіючи інструментами менторства та особистою зацікавленістю у змінах.Вже цієї осені, 26-30 вересня стартує друга Школа менторів. За п’ять днів у чарівному Прикарпатті ви зможете оволодіти основними навичками та інструментами для ефективного менторства організацій різного рівня – від громадської ініціативи до бізнес-структур.

Програма виявиться у нагоді усім, хто відчуває потребу у підвищенні вмінь підтримки змін інших, як особистісних, так і організаціійних.

Навчання включає теорії та практику з різних напрямків діяльності ментора – фасилітація, медіація, побудова командної роботи, стратегування, а також індивідуальний коучінг і т.ін.

Вартість участі у Школі менторів складає 5500,00 грн за умови оплати до першого вересня. З першого вересня до закриття реєстрації 20-го вересня, вартість програми становитиме 6500,00 грн 

У вартість Школи входить: 

– 40-годинна навчальна програма “Школа менторів” від Центр Інноваційної Освіти “Про.Світ”
– проживання та харчування у Хаті-Майстерні протягом 5-ти днів (26-30 вересня);
– трансфер від Івано-Франківська до селища Бабин;
– сертифікат ментора та рекомендаційний лист на двох мовах;
– для кращих випускників/випускниць – можливість реалізуватись у якості ментора/менторки в рамка проекту “Школа 3.0” від ГО “Про.Світ”, що наразі успішно функціонує в 11-ти областях України.
А також – безцінне коло спілкування з однодумцями і підтримка, карпатські краєвиди й прогулянки і незабутня атмосфера Хата-Майстерня // Khata-Maysternya

Деталі

Початок:
26 Вересня, 2019
Кінець:
30 Вересня, 2019
Вартість:
5500$

Організатор

Про.Світ
Веб-сайт:
http://prosvitcenter.org/

Місце проведення

Хата-Майстерня
Івано-Франківська область
с. Бабин, Косівський р-н, Ukraine
+ Карта Google
Веб-сайт:
http://khatamaysternya.com/