Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

27 та 28 вересня 2019 року у Києві відбудеться кемп для молоді зі всіх куточків України “Качаємо права”.

Табір “Качаємо права”, мета якого — розмова з молоддю про різноманіття та рівність, проводить Український незалежний центр політичних досліджень за підтримки програми MATRA Міністерства закордонних справ Нідерландів у межах проекту «Оцінюючи парламентські вибори в Україні крізь призму прав людини».

Кемп орієнтований на молодь від 18 до 23 років, які належать до національних меншин, корінних народів, людей з інвалідністю, ЛГБТ, внутрішньо переміщених осіб. Під час дводенного інтенсиву учасники та учасниці отримають необхідну теоретичну базу про права людини, розберуться в таких поняттях: права різних груп, різноманіття, запобігання дискримінації, рівність, гендерна рівність, адвокація. Окрім того, молоді люди навчаться аналізувати позиції політичних партій щодо прав людини та дізнаються, як організувати кампанію громадського лобіювання.

Як зауважує керівниця проекту Юлія Тищенко: “Кемп — це насамперед можливості для учасників: отримати відповіді на запитання про політику щодо прав людини, знайти однодумців, випробувати нові навички адвокації своїх суспільних викликів. Це комунікація, яка приносить результати змін, розуміння та прийняття”.

Для того, щоб стати учасником/учасницею молодіжного кемпу “Качаємо права”, необхідно заповнити заявку до 08.09.2019 включно. Результати відбору повідомлять організатори до 12.09.2019. Звертаємо увагу, що перед реєстрацією на участь бажано пройти онлайн курс з прав людини до моменту подачі анкети на участь у кемпі.

 

Для додаткової інформації звертайтесь до менеджерки з комунікацій Короп Лілії:

0636154519, korop98l@gmail.com, ФБ

 

Для довідки:

УНЦПД — неурядовий позапартійний аналітичний центр, який просуває демократичні зміни в полі публічної політики і своєю діяльністю утверджує в суспільстві ідеї незворотності демократичних перетворень.

Програма Matra Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів — ініціатива підтримує країни Південно-Східної та Східної Європи в процесі переходу до плюралістичного та демократичного суспільства, що керується верховенством права. Matra підтримує заходи, які сприяють змінам та зміцненню відносин між Нідерландами та країнами Програми Матри. Програма співпрацює як з громадянським суспільством, так і з центральними та місцевими органами влади. Більшість проектів реалізується у форматі твінінгу, тобто рівноправного партнерства між голландською та місцевою організацією. Модель партнерства Matra успішно працює вже понад 20 років.

 

Деталі

Початок:
27 Вересня, 2019
Кінець:
28 Вересня, 2019

Місце проведення

Київ

Організатор

Український незалежний центр політичних досліджень
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/events/2471491703092308/