Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

«Майбутні» — освітній простір для підлітків, батьків та вчителів.

«Майбутні» — середовище, де найбільш цінними є свобода думки та вибору, повага до кожного і особиста відповідальність за власне життя. Ми приймаємо усіх такими, якими вони є. Нікого не вчимо і не виховуємо. Тут кожен може помилятися і пробувати, бачити результати дій і робити власні висновки. Ставити запитання до світу і до себе, щодня розвиватися, але завжди залишатися собою, — зазначають організатори освітнього проекту.

«У майбутньому на нас очікує епоха унікальності та авторства. Виграватиме той, хто буде жити та приймати рішення, спираючись на власну унікальність. Той, хто буде помічати й використовувати неочікувані можливості у сферах, що досі сприймались як втрачені або неперспективні…
А щоб бути одним з них, майбутніх, потрібно виробити стиль мислення, який завжди, навіть у надскладних і непередбачуваних ситуаціях, допомагатиме жити у мирі з собою, дотримуватися власних принципів і бути цілісною особистістю.  Саме тому ми створюємо середовище, де відповіді на питання кожен знаходить сам».

«Майбутні» пропонують:

4 групи для підлітків різного віку від 12 до 16 років

Київ, Притисько-Микільська, 5

+38 063 564 82 11
+38 099 073 71 48

Деталі

Дата:
10 Червня, 2019
Час:
08:00 - 17:00