Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Вчителів та директорів шкіл запрошують на презентацію і воркшоп, присвячені економічній освіті в Україні.

«9 червня за філіжанкою кави ми познайомимо вас з українською адаптацією шкільного підручника нового покоління «Економіка за 31 годину», яку відзначили премією Лондонського книжкового ярмарку. А також з інтерактивними методичними матеріалами для вчителів економіки, які дозволять підготуватися до уроку за 10 хвилин!» — обіцяють організатори Bendukidze Free Market Center, Friedrich Naumann Foundation for Freedom Ukraine and Belarus та Освіторія.

«Цей підручник націлений на розвиток теоретичних і практичних знань, формування економічного та розвиток критичного мислення, креативність, мистецтва дискутувати і захищати власну позицію, застосовувати основи сценарного аналізу ситуацій», — каже Володимир Вахітов, Віце-президент з наукової роботи Приватного університету «Київська школа економіки».

Всесвітній економічний форум у своєму останньому звіті «Майбутнє зайнятості» визнав саме ці навички як ключові для розвитку цільної і успішної особистості у 21 сторіччі.

Підручник написано живою мовою, із багатьма прикладами з економічної історії, які відповідають сучасній українській економіці.

Також нам цікаво почути вашу думку про те, яким ви бачите майбутнє економічної шкільної освіти.

Для участі у події надсилайте короткі мотиваційні листи на NM@bendukidze.org. До зустрічі 9 червня!

Деталі

Дата:
9 Червня, 2019

Місце проведення

Депо конференц-хол
Антоновича, 52
Київ, Ukraine
+ Карта Google