Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Як зробити школу приємною для всіх? GoFundEd починає серію з 10 хакатонів, які відбудуться у різних містах України і будуть вирішувати виклики, які стоять перед сучасною українською освітою.

Перший хакатон «Інклюзія: як зробити школу приязною для всіх?»буде присвячений інклюзивній освіті.

Інклюзія — це про те, що кожен учень чи учениця, незалежно від національності, стану здоров’я, релігійних переконань чи інших особливостей, має право повноцінно навчатися та отримувати якісну освіту. Зараз на законодавчому рівні це декларується, але часто, коли ми приходимо у школи, нам бракує розуміння, як зробити школи інклюзивними.

Хто може бути учасником хакатону?
– команди шкіл з досвідом впровадження інклюзивного середовища. До команди запрошується директор(-ка), вчитель(-ка), учень(-иця) та батько/мати;
– соціальні новатори та громадські діячі, які вже мають досвід роботи з інклюзивними групами або є частиною цих груп та прагнуть реалізувати проекти у шкільному середовищі.
– усі, кому близька тема інклюзивної освіти.

Що ви отримаєте за ці 20 годин?
– експертну та менторську підтримку, яка триватиме ще 2 місяці після хакатону
– корисні знайомства
– досвід командної роботи
– досвід роботи в режимі обмеженого часу
– можливість реалізувати розроблену ідею і залучити на це фінансування на платформі GoFundEd

Команди-переможці гарантовано стартують свої проекти на GoFundEd.org та отримають соціальну інвестицію – стартове фінансування від партнера хакатону. Сума становитиме до 20 000 грн і визначатиметься після складання бюджету проектів на хакатоні.

Напрацьовані практики потраплять до GoF: EduHub – онлайн-бібліотеки освітніх рішень, а автори проектів зможуть стати менторами та допомагати поширювати ці ідеї в інші школи чи спільноти!

Реєстрація обов’язкова до 26 березня за посиланням.

 

Деталі

Початок:
5 Квітня, 2018 @ 10:00
Кінець:
6 Квітня, 2018 @ 20:00

Місце проведення

ПеремогаSpace
Бульвар Шевченка, 62
Київ, Ukraine
+ Карта Google
Телефон:
098 020 1201
Веб-сайт:
peremoga.space