Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Кожного року реформується ЗНО, оновлюються правила вступу до ВНЗ, змінюються тенденції та вимоги на ринку праці. Усе це ускладнює батькам та дітям процес прийняття рішень щодо їхнього майбутнього.

Конференція «Абітурієнт-2019» проводиться для того, щоб допомогти батькам старшокласників зробити свідомий вибір, полегшити десятикласникам подолання рубежу шкільного життя та скерувати їх у правильному напрямку.

Програма конференції включає вирішення таких питань:
– як правильно обрати ВНЗ, що таке пріоритети та як успішно пройти вступну кампанію;
– правила складання ЗНО та які предмети необхідні для вступу;
– як допомогти дитині визначити напрям діяльності, у якому вона буде успішною;
– сучасні тенденції на ринку праці та чого очікувати в найближчому майбутньому.

Перед батьками та десятикласниками виступатимуть найкращі спікери, серед яких Євгенія Теплова (15 років працює у сфері HR як в українських, так і в міжнародних компаніях, сертифікований тренер та консультант у Nutricia), Анна Метельська (HR-менеджер з 15 річним досвідом роботи, сертифікований консультант по роботі з системою DISC та з профорієнтації), Ірина Лазаренко (представник приймальної комісії провідного ВНЗ України НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського»), Оксана Бондаренко (голова викладачів компанії ZNOUA, експерт з питань ЗНО), Олександра Булигіна (15 років досвіду роботи в рекламній сфері, директор в Amnet Ukraine).

Реєстрація за посиланням. 

Деталі

Дата:
7 Квітня, 2018
Час:
10:30 - 18:00
Вартість:
грн150 - грн300

Організатор

ZNOUA
Телефон:
(044) 390 70 71; (099) 403 36 26
Веб-сайт:
https://zno.ua

Місце проведення

готель «Братислава»
вул. Андрія Малишка, 3
Київ, Ukraine
+ Карта Google