Здобувати новий досвід та знання, вчити мови, відкривати нові культури, робити світ кращим і змінювати себе та власний світогляд. Волонтерство, гранти та стажування сьогодні — це не лише світовий тренд — це крутий спосіб відкрити для себе нові можливості.
Сімейний кемп «Освіта, Сім’я, Взаємодія»
Команда Освітнього експерименту третій рік поспіль готує сімейний кемп. Кожного року намагаються долучити якнайбільше вчителів з великих міст і далеких сіл. Пройде він у Святогірську 16-18 серпня 2019 року.
Тим, кому безпосередньо вчити наших дітей, тим, кому потрібна підтримка — нові знання та натхнення. Не критика, а відчуття цінності власної справи від батьків та суспільства.
Щоб подати заявку на отримання стипендії, потрібно до 5 серпня включно зареєструватися тут.
Європейський Корпус Солідарності Erasmus+
Наважитися поїхати на річні EVS-проєкти в Європу і повернутися в Україну, щоб впроваджувати новий досвід та надихати своїм прикладом інших може не кожен.
ЄС підтримує освіту і науку в Україні через найбільшу Програму у сфері освіти на 2014-2020 роки з бюджетом 14,7 мільярда євро — Erasmus+.
Програма Європейський Корпус Солідарності (European Solidarity Corps) — це волонтерська допомога в іншій країні, тривалість: 2 тижні — 12 місяців, вік учасників: 18-30 років. Ви повернетесь іншою людиною, кажуть учасники.
Стажування в ООН
Глобальний договір ООН пропонує можливість постажуватися в нью-йоркському офісі. Учасники братимуть участь у важливих конференціях, засіданнях, робитимуть внесок в аналітичну роботу, а також в організаційну політику Організації Об’єднаних Націй. Стажування неоплачуване. Країна: США. Тривалість: 3-6 місяців
Кінематографічна грантова поїздка в Малайзію
Шанс для кінематографістів-аматорів і тих, хто хоче стати кінематографістом, виграти оплачувану поїздку до Малайзії та отримати приватне менторство від режисера Дженні Ніколса. Для участі потрібно зняти трихвилинний документальний ролик на тревел-тематику, викласти його публічно і заповнити онлайн-заявку.
Організатори оплачують: авіапереліт (оплата авіаквитків в обидва боки з найближчого міжнародного аеропорту);
професійне менторство; десятиденну поїздку Малайзією; аудіообладнання; сумку для фотокамери та аксесуари; страхування під час подорожей.
Приз: оплачувана поїздка до Малайзії і професійне менторство.
Стажування для освітян у Фінляндії
+ школа англійської мови
Щоб опанувати проєктний підхід в організації навчального процесу, пропонують наукове стажування у закладах освіти Фінляндії в поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови в Західно-Фінлянському Коледжі. На вас чекає міжнаціональне мультикультурне середовище, активні комунікаційні методики та пізнання культури Фінляндії.
Дати проведення: 01-07.09 та 06-12.10.2019.
Місце проведення: Західно-Фінляндський Коледж, м. Гуйттінен
Вартість: 287 євро (проживання та дворазове харчування забезпечується)
За результатами видають сертифікат про наукове стажування в ЄС та Сертифікат про рівень знання іноземної мови.
Фестиваль живих історій
28-29 вересня в Києві громадська організація «Інша Освіта» проведе Фестиваль живих історій. Він збере та об’єднає людей, ініціативи та інституції, що цікавляться і працюють з культурною спадщиною, вивченням історії і того, як люди пам’ятають минуле.
Фестиваль стане спільним простором, щоб осмислити новітню історію, представити вже наявні культурні та освітні практики, шукати інклюзивне та поліфонічне бачення історії.
«Сучасні тенденції підвищення якості освіти»
Міністерство освіти і науки України та видавництво KM MEDIA запрошують взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» 15-16 серпня в Києві. Організаційний внесок: 200 грн.
Освітній Рейв
Освітній рейв — одноденна навчальна програма та вечірка з нагоди 5-го Дня народження студії онлайн-освіти EdEra.
У програмі: воркшопи від команди EdEra і друзів: про тренди та технології в сучасній освіті, створення команди; основи дизайну презентацій; моушн-дизайн; краудфандинг; цифрові комунікації та ін.
У другій частині — вечірка на честь дня народження EdEra. Спілкуємося і танцюємо під гарну музику. Квитки 600 грн.
Конкурс есе Youth Essay Сompetition
Надсилай конкурсне есе та виграй безкоштовну поїздку в Гельсінкі на SME Assembly!
Тематика: підприємництво, малий і середній бізнес. Вік учасників: 18-25 років. Розмір есе: до 2 500 слів Мова есе: англійська.
The Youth Essay Competition — це шанс поділитися своїми думками та ідеями з урядовцями та підприємцями з усієї Європи!
Призи:
- Оплачувана поїздка в Гельсінкі (Фінляндія), де троє фіналістів представлять свої есе перед Асамблеєю SME.
- Тренінги та семінари для учасників, які відвідають SME Assembly 2019.
- Популяризація ідей учасників у соціальних мережах.
Освітній проєкт для вчителів образотворчого мистецтва початкової та середньої школи
PinchukArtCentre разом із фондом розвитку та підтримки молодого мистецтва України Cлави Фролової представляють освітній проєкт для вчителів в рамках програми Wallfall
Майбутнє за креативними людьми в будь-якій сфері життя. Учитель — носій знань, покликання якого — допомогти своєму учню зберегти його індивідуальність і сформувати базові поняття, цінності та компетентності.
Мета проекту — представити інноваційні методики викладання мистецтва, дати практичні навички, що допоможуть урізноманітнити сучасний урок.
Перший інтенсив: з 20 по 22 вересня (для вчителів Києва та області). Учасники познайомляться з авторами новітніх методик, візьмуть участь у воркшопах від сучасних художників і провідних викладачів мистецтва.
Інтенсив розрахований на 30 вчителів, яких оберуть із зареєстрованих претендентів.