Здобувати новий досвід та знання, вчити мови, відкривати нові культури, робити світ кращим і змінювати себе та власний світогляд. Волонтерство, гранти та стажування сьогодні — це не лише світовий тренд — це крутий спосіб відкрити для себе нові можливості.

Сімейний кемп «Освіта, Сім’я, Взаємодія»

Команда Освітнього експерименту третій рік поспіль готує сімейний кемп. Кожного року намагаються долучити якнайбільше вчителів з великих міст і далеких сіл. Пройде він у Святогірську 16-18 серпня 2019 року.

Тим, кому безпосередньо вчити наших дітей, тим, кому потрібна підтримка — нові знання та натхнення. Не критика, а відчуття цінності власної справи від батьків та суспільства.

Щоб подати заявку на отримання стипендії, потрібно до 5 серпня включно зареєструватися тут.


Дедлайн: 5 серпня


Європейський Корпус Солідарності Erasmus+

Наважитися поїхати на річні EVS-проєкти в Європу і повернутися в Україну, щоб впроваджувати новий досвід та надихати своїм прикладом інших може не кожен.

ЄС підтримує освіту і науку в Україні через найбільшу Програму у сфері освіти на 2014-2020 роки з бюджетом 14,7 мільярда євро — Erasmus+.

Програма Європейський Корпус Солідарності (European Solidarity Corps) — це волонтерська допомога в іншій країні, тривалість: 2 тижні — 12 місяців, вік учасників: 18-30 років. Ви повернетесь іншою людиною, кажуть учасники.


Стажування в ООН

Глобальний договір ООН пропонує можливість постажуватися в нью-йоркському офісі. Учасники братимуть участь у важливих конференціях, засіданнях, робитимуть внесок в аналітичну роботу, а також в організаційну політику Організації Об’єднаних Націй. Стажування неоплачуване. Країна: США. Тривалість: 3-6 місяців


Дедлайн: 17 серпня


Кінематографічна грантова поїздка в Малайзію

Шанс для кінематографістів-аматорів і тих, хто хоче стати кінематографістом, виграти оплачувану поїздку до Малайзії та отримати приватне менторство від режисера Дженні Ніколса. Для участі потрібно зняти трихвилинний документальний ролик на тревел-тематику, викласти його публічно і заповнити онлайн-заявку.

Організатори оплачують: авіапереліт (оплата авіаквитків в обидва боки з найближчого міжнародного аеропорту);
професійне менторство; десятиденну поїздку Малайзією; аудіообладнання; сумку для фотокамери та аксесуари; страхування під час подорожей.

Приз: оплачувана поїздка до Малайзії і професійне менторство.


Дедлайн: 6 серпня


Стажування для освітян у Фінляндії
+ школа англійської мови

Щоб опанувати проєктний підхід в організації навчального процесу, пропонують наукове стажування у закладах освіти Фінляндії в поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови в Західно-Фінлянському Коледжі. На вас чекає міжнаціональне мультикультурне середовище, активні комунікаційні методики та пізнання культури Фінляндії.

Дати проведення: 01-07.09 та 06-12.10.2019.
Місце проведення: Західно-Фінляндський Коледж, м. Гуйттінен

Вартість: 287 євро (проживання та дворазове харчування забезпечується)

За результатами видають сертифікат про наукове стажування в ЄС та Сертифікат про рівень знання іноземної мови.


Дедлайн: 10.08 і 15.09


Фестиваль живих історій

28-29 вересня в Києві громадська організація «Інша Освіта» проведе Фестиваль живих історій. Він збере та об’єднає людей, ініціативи та інституції, що цікавляться і працюють з культурною спадщиною, вивченням історії і того, як люди пам’ятають минуле.

Фестиваль стане спільним простором, щоб осмислити новітню історію, представити вже наявні культурні та освітні практики, шукати інклюзивне та поліфонічне бачення історії.


Дедлайн: 12 серпня


«Сучасні тенденції підвищення якості освіти»

Міністерство освіти і науки України та видавництво KM MEDIA запрошують взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» 15-16 серпня в Києві. Організаційний внесок: 200 грн.


Освітній Рейв

Освітній рейв — одноденна навчальна програма та вечірка з нагоди 5-го Дня народження студії онлайн-освіти EdEra.

У програмі: воркшопи від команди EdEra і друзів: про тренди та технології в сучасній освіті, створення команди; основи дизайну презентацій; моушн-дизайн; краудфандинг; цифрові комунікації та ін.

У другій частині — вечірка на честь дня народження EdEra. Спілкуємося і танцюємо під гарну музику. Квитки 600 грн.


Конкурс есе Youth Essay Сompetition

Надсилай конкурсне есе та виграй безкоштовну поїздку в Гельсінкі на SME Assembly!

Тематика: підприємництво, малий і середній бізнес. Вік учасників: 18-25 років. Розмір есе: до 2 500 слів Мова есе: англійська.

The Youth Essay Competition — це шанс поділитися своїми думками та ідеями з урядовцями та підприємцями з усієї Європи!

Призи:

  • Оплачувана поїздка в Гельсінкі (Фінляндія), де троє фіналістів представлять свої есе перед Асамблеєю SME.
  • Тренінги та семінари для учасників, які відвідають SME Assembly 2019.
  • Популяризація ідей учасників у соціальних мережах.


Дедлайн: 16 серпня


Освітній проєкт для вчителів образотворчого мистецтва початкової та середньої школи

PinchukArtCentre разом із фондом розвитку та підтримки молодого мистецтва України Cлави Фролової представляють освітній проєкт для вчителів в рамках програми Wallfall

Майбутнє за креативними людьми в будь-якій сфері життя. Учитель — носій знань, покликання якого — допомогти своєму учню зберегти його індивідуальність і сформувати базові поняття, цінності та компетентності.

Мета проекту — представити інноваційні методики викладання мистецтва, дати практичні навички, що допоможуть урізноманітнити сучасний урок.

Перший інтенсив: з 20 по 22 вересня (для вчителів Києва та області). Учасники познайомляться з авторами новітніх методик, візьмуть участь у воркшопах від сучасних художників і провідних викладачів мистецтва.

Інтенсив розрахований на 30 вчителів, яких оберуть із зареєстрованих претендентів. Участь безкоштовна.


Дедлайн: 6 вересня

Поділитися цією статтею
Автор: