У проєкті вже 250 дитсадків, планують залучити ще 100. Їм теж дарують набори конструктора та продовжать проводити тренінги з ігрових методів навчання для вихователів.
«Така допомога Україні — результат роботи українських вчителів, які успішно опанували нові методики навчання», — розповів віце-президент The LEGO Foundation Каспер Оттоссон.
Першокласники, які підуть до школи у 2019 та 2020 роках, безкоштовно отримають:
- кожен учень — по набору «Шість цеглинок» у жовтні;
- кожен клас — по набору «LEGO Play Box» протягом року.
«Учителі використовують набори коли вивчають з учнями склади, додавання та віднімання, і навіть під час фізкультхвилинок. Усі відзначають, що ці методики дійсно дають можливість наочно та доступно пояснити дітям матеріал, розкрити їхні вміння, навчитися працювати в команді, домовлятися, пропонувати нові нестандартні рішення», — зауважила Лілія Гриневич.
Набори отримають близько 16 тис. шкіл, 70 тис. вчителів та 1,35 млн першачків. Двосторонній меморандум підписали 20 червня.
У межах співпраці також введуть спецкурси з ігрових методів навчання в освітні програми підготовки педагогів у закладах вищої освіти та програми підвищення кваліфікації, повідомляють у Міносвіти.
Нагадаємо, раніше публікували методичні посібники про те, як користуватися конструкторами в початковій школі.
Ілюстрація: компіляція зображень з методичного посібника Lego