Ігри на уроках — це не колективні розваги, а спосіб урізноманітнити подачу матеріалу, вирішити певні освітні завдання, подбати про розвиток компетенцій учнів. А ще — яскрава та корисна гра має бути в кожного вчителя «про запас», якщо буде необхідність «оживити» заняття. Ми підібрали найкращі ігри для вас.
5 ігор проти дитячої агресії в молодшій школі
Чи був би можливим булінг, якби діти ще в молодших класах навчилися керувати гнівом та знижувати рівень агресії? Тож початкова школа — це найважливіший час, коли дитячий колектив ще можна захистити від «вірусу цькування».
4 гри проти дитячої агресії в середній школі
Тінейджери — найнебезпечніший вік щодо спалахів агресії в колективі. Тож заняття та ігри для них спрямовані не на профілактику, а на розрядку, усвідомлення проблеми та вміння вирішувати конфлікти.
3 гри проти агресії в старшій школі
Здавалося б, які ігри в старшій школі? Утім, саме юнаки та дівчата мають імунітет до будь-яких нотацій, упевнені, що все знають про життя. Але в легкій ігровій формі вони ще можуть зрозуміти найважливіше про агресію в колективі.
Три гри для розвитку толерантності в середній школі
Підлітки люблять навішувати штампи, бо прагнуть поділити світ на «своїх» і «чужих», відчувати себе причетними до великої групи. Тож боротьба зі стереотипами — необхідна складова навчання.
3 гри для розвитку толерантності в старшій школі
Ігри, у яких обговорюють насилля, вбивство, любов? Так, якщо йдеться про старшокласників. Розважальна форма — лише спосіб легше розпочати розмову про складні та глибокі поняття.
3 гри для виховання толерантності в молодшій школі
Приймати багатогранність світу так важливо для сучасних хлопчиків і дівчаток, які мають змогу спілкуватися в поїздках або через соцмережі з однолітками з різних країн. А ще — навчатимуться разом з дітьми з особливими освітніми потребами.
П’ять ігор для розвитку довіри в початковій школі
Вчені довели, що довіра до світу так само важлива для успішності, які і рівень інтелекту. Як навчитися не конкурувати, а працювати разом? Як розгледіти в такому несхожому на тебе однокласнику — союзника? Ігри навчать цього краще, ніж слова.