Ігри на уроках — це не колективні розваги, а спосіб урізноманітнити подачу матеріалу, вирішити певні освітні завдання, подбати про розвиток компетенцій учнів. А ще — яскрава та корисна гра має бути в кожного вчителя «про запас», якщо буде необхідність «оживити» заняття. Ми підібрали найкращі ігри для вас.

5 ігор проти дитячої агресії в молодшій школі

Чи був би можливим булінг, якби діти ще в молодших класах навчилися керувати гнівом та знижувати рівень агресії? Тож початкова школа — це найважливіший час, коли дитячий колектив ще можна захистити від «вірусу цькування».


4 гри проти дитячої агресії в середній школі

Тінейджери — найнебезпечніший вік щодо спалахів агресії в колективі. Тож заняття та ігри для них спрямовані не на профілактику, а на розрядку, усвідомлення проблеми та вміння вирішувати конфлікти.


3 гри проти агресії в старшій школі

Здавалося б, які ігри в старшій школі? Утім, саме юнаки та дівчата мають імунітет до будь-яких нотацій, упевнені, що все знають про життя. Але в легкій ігровій формі вони ще можуть зрозуміти найважливіше про агресію в колективі.


Три гри для розвитку толерантності в середній школі

Підлітки люблять навішувати штампи, бо прагнуть поділити світ на «своїх» і «чужих», відчувати себе причетними до великої групи. Тож боротьба зі стереотипами — необхідна складова навчання.


3 гри для розвитку толерантності в старшій школі

Ігри, у яких обговорюють насилля, вбивство, любов? Так, якщо йдеться про старшокласників. Розважальна форма — лише спосіб легше розпочати розмову про складні та глибокі поняття.


3 гри для виховання толерантності в молодшій школі

Приймати багатогранність світу так важливо для сучасних хлопчиків і дівчаток, які мають змогу спілкуватися в поїздках або через соцмережі з однолітками з різних країн. А ще — навчатимуться разом з дітьми з особливими освітніми потребами.


П’ять ігор для розвитку довіри в початковій школі

Вчені довели, що довіра до світу так само важлива для успішності, які і рівень інтелекту. Як навчитися не конкурувати, а працювати разом? Як розгледіти в такому несхожому на тебе однокласнику — союзника? Ігри навчать цього краще, ніж слова.

Поділитися цією статтею
Автор: