«Школа офлайн» — це концептуальна рамка політики, і зміни в ній можуть стосуватися процедур впровадження, а не самого бачення.

Про це заявила проєктна менеджерка «Школи офлайн» Надія Кузьмичова, коментуючи питання доопрацювання наказу № 850.

«Наказ № 850 у тій редакції, яка отримала публічне розголошення, зараз повернувся в Мін’юст на доопрацювання. Окрім доопрацювання цього наказу, розроблені окремі зміни до інших наказів МОН, зокрема про дистанційну освіту, індивідуальну освіту, перезарахування тощо. Розголос в інформаційному просторі отримали якраз ті пункти, які регулюються змінами до чинних нормативно-правових актів. Наразі ці проєкти від МОН проходять процедуру погодження, і ми не очікуємо кардинальних змістових змін», — додала вона.

Раніше, як повідомляє «Суспільне», проєкт наказу № 850 від Міністерства освіти і науки викликав суспільні дискусії через можливе закриття шкіл, переведення педагогів у резерв та порушення законів про освіту та про середню освіту. Згодом його повернули на доопрацювання в Мін’юст. 

Цей наказ є складовою нової політики «Школа офлайн». Це комплексна політика Міністерства освіти і науки України, яка реалізується у співпраці з профільним віцепрем’єр-міністром Михайлом Федоровим. Її мета — повернути дітей до безпечного очного навчання, а там, де це неможливо, — створити умови для якісної та ефективної дистанційної освіти. Зокрема, ця політика передбачає перегляд мережі шкіл, навчання дитини за місцем її перебування та нові механізми навчання дітей на ТОТ.

Поділитися цією статтею