Діти (і ви самі) зловживають солодощами: що робити? Які прості рецепти для зміцнення імунітету в кінці зими пропонує дієтолог? Українські суперфуди справді кращі, ніж годжі й чіа? Чи справді організму дітей легше боротись із коронавірусом? Чому вода — це теж здорова їжа та як лагідно допомогти родині харчуватися здорово? Експерти детально розповідають про гартування імунітету та секретні складові здорового раціону.  

5 рецептів для дитячого меню від лікаря-дієтолога, щоб зміцнити імунітет

Міжсезоння, що починається із середини зими і триває до середини весни, — період занепаду сил, слабкості та сонливості. Причина може бути в тому числі в нестачі вітамінів в організмі. Як зрозуміти, що дитина недоотримує корисні речовини з їжею та які продукти і страви варто додати в раціон? Цінні поради лікаря-дієтолога — у статті.


Як організм дитини бореться з коронавірусом

Одна з найбільших таємниць пандемії — чому COVID-19 вражає дітей набагато рідше, ніж дорослих. Переважна більшість малюків та підлітків не хворіють або легко переносять цю недугу. Інфекціоністи із США порівняли імунну відповідь на вірус у дітей і дорослих, аби знайти, що захищає від коронавірусу. Результати вас здивують.


Як відучити дитину від солодощів: поради дієтолога

Педіатри підрахували, що сучасні діти споживають у 2–3 рази більше цукру на день, ніж потребує їхній організм. Як наслідок, діти масово страждають через надмірну вагу, швидку перевтому, нервове збудження, поганий настрій та слабкий імунітет. Впоратись із проблемою зловживання солодощами можливо. Ці поради можуть допомогти і вам, якщо ви знатний солодкоїжка!


Моя дитина постійно хворіє: поради від імунолога для зміцнення здоров’я

Мрія батьків — не сидіти взимку на нескінченних лікарняних із дітьми, до яких ГРВІ наче спеціально липнуть. Невже це значить, що в малечі низький імунітет? А от і ні! Про дітей, які часто хворіють, про українські суперфуди та про чотири прості умови для справної роботи імунітету розповідає імунологиня і алергологиня із 30-річним стажем, докторка медичних наук.


Їжа для мозку: 5 порад та одне табу для розумного харчування всієї родини

Неймовірно корисний конспект-порадник здорового харчування, яке потрібне вам та вашим дітям для ефективної роботи мозку. Швиденько згадайте, що переважно їсть ваша дитина: сухі сніданки та кранчі, м’ясо та молочні продукти, до яких щедро додали цукор та його замінники? І значно менше органічних овочів, фруктів та риби. Як це змінити? 5 нових здорових звичок для вашої родини та одне харчове табу.

Поділитися цією статтею