Як обрати ефективні курси англійської для школярів

Існує безліч варіантів навчання іноземних мов. Один з них — це школи з онлайн-навчанням, що дають змогу отримувати знання від професійного викладача, не виходячи з дому. Разом із викладачами школи Green Forest ми розробили покрокову інструкцію, як обрати ефективну школу англійської.

Не вірте міфам

На ринку освітніх послуг щодня з’являються курси, які обіцяють за кілька тижнів навчити розмовляти англійською без домашніх завдань, підручників і правил. Дещиця правди в таких пропозиціях є. Говорити ви почнете, але на якому рівні — зовсім інше питання. Для швидкого результату важливо не просто відвідувати заняття і заучувати фрази за викладачем. Значно важливіше робити акцент на самостійній роботі. Що більше практики, то швидшим буде результат. Окрім заучування нових слів і фраз, важливо добре розуміти швидку мову, читати і писати.

Те саме стосується і самостійного вивчення мови. Безумовно це можливо, але доведеться присвятити ще більше часу, створити чіткий план і структуру, займатися щодня по кілька годин, а головне — знайти місце для практики. Такий шлях зазвичай дається не багатьом, оскільки вимагає величезних зусиль. Для дитини це дуже складний шлях.

Ще один міф стосується швидкого виїзду в мовне середовище за кордон. Там вивчити англійську вийде швидко тільки в тих, хто їде з певним багажем знань. Із нуля вивчати англійську в іншій країні малоефективно. Отже і в такому разі необхідний хоча б базовий курс.

Зрозумійте власну мотивацію 

Найважливіше для гарного результату — мета. Якщо визначитися, навіщо вчити англійську, шлях буде легшим і успішнішим.

Тому з дитиною це варто проговорити окремо. Вступ за кордон? Життя в іншій країні? Розвиток у майбутній професії? Відповісти на це зможе лише сам школяр.

Не прагніть знайти потрібну школу за день

Слід виділити на пошуки як мінімум місяць, щоб вивчити максимальну кількість варіантів, а також ближче познайомитися з кожною мовною школою та методикою викладання. Адже ви обираєте місце, де вам повинні дати цінні знання — за ваші ж гроші. Саме тому інвестиції повинні гарантовано окупитися.

5 must have критеріїв, які варто врахувати

🔵

Доступна ціна. З одного боку, на навчанні не варто економити. Однак вам не обов’язково шукати найдорожчі курси і віддавати на них усі гроші. Адже дорого — не означає якісно. Тому рекомендуємо виділити зручний ціновий діапазон і продовжити обирати між мовними школами, які до нього потрапляють.

🔵

Програма курсу. Перш ніж вчити англійську, необхідно визначитися з двома питаннями: який рівень знань у дитини і навіщо їй нова мова. Коли зможете відповісти на ці питання і скласти цілі на вивчення мови, вийде підібрати курс, програма якого вам підходить.

🔵

Досвід викладача. Викладач грає основоположну роль в успіху студентів. Він є і джерелом знань, і джерелом мотивації, і джерелом підтримки. Тому перед початком вивчення англійської обов’язково поцікавтеся в адміністрації школи, який викладач буде вести заняття, скільки в нього досвіду роботи.

🔵

Комфортний графік. Графік занять з англійської повинен ідеально підходити графіку дитини. Адже якщо їй доведеться забрати час від інших важливих занять, може сформуватися негативне ставлення до англійської мови та до навчання. Також врахуйте, що в графіку важливо виділяти час і для домашніх занять.

🔵

Відгуки студентів. Обов’язково прочитайте відгуки інших студентів мовної школи, щоб зрозуміти, які в неї недоліки. Необхідно пам’ятати: хороша мовна школа дає змогу не просто вивчати англійську, а й заглиблюватися в неї. Наприклад, через вивчення фразових дієслів, якими так рясніє емоційна англійська мова. Що саме пропонують вивчати хороші школи англійської для поглиблення в іноземну мову та для розвитку вашого вміння висловлювати власні емоції, читайте в цій статті. І не думайте, що вчитися англійської онлайн — це нудно. Такі заняття проводяться в груповому форматі, дають змогу активно і весело практикуватися в мові. А великий перелік курсів на будь-який смак є у школі Green Forest.

Поділитися цією статтею