Школярів дедалі частіше привозять до міст від бабусь, адже не за горами вересень. Але триває не лише літо та канікули, а й війна. Тож у батьків як ніколи болить серце за дітей. У текстах «Освіторії» — те, чого нині треба обов’язково навчити сина або доньку: мінна безпека, правила поведінки під час обстрілів, захист від вербування онлайн ворогом. 

 Що слід розказати дітям про мінну безпеку?

Військові попереджають, що ворог використовує заміновані предмети, а також може скидати протипіхотні міни-«метелики». Ще однією небезпекою є снаряди, які не розірвались. Розповідаємо, про що варто поговорити з дітьми щодо мінної безпеки. Зібрали правила, комікс та мультфільм про мінну безпеку.


 Як врятуватись: безпековий гід під час війни

Артилерійський, стрілецький, мінометний обстріли — як діяти в разі небезпеки? Що допоможе врятуватись від пожежі під час війни? Про що треба знати і як поводитись у разі атаки хімічною зброєю? «Освіторія» публікує детальний безпековий гід, що допоможе зорієнтуватись під час надзвичайних ситуацій.


 Безпечне літо для дітей: шпаргалка для збереження здоров’я і життя

«Освіторія» склала «шпаргалку безпечного літа». Як не натрапити на розтяжку чи міну під час прогулянки? Яке головне правило безпечного відпочинку біля водойм? Як захистити себе від укусів кліщів чи змій? Чому не можна ходити під лапатим листям борщівника? 


Росіяни залучають українських дітей до скоєння злочинів онлайн: як захистити дитину?

Нині почастішали випадки, коли російські військові залучають українських дітей до скоєння злочинів онлайн. Як захистити доньку чи сина? Про що подбати батькам, щоб дитина не стала жертвою маніпуляцій і злочинів через інтернет?


Безпека, навчання, здоров’я: 13 корисних чат-ботів під час війни

Наостанок кілька корисних чат-ботів про безпеку та здоров’я дітей під час війни. Пошук займе кілька хвилин, головне — знати, куди звернутися. Знайдете інформацію про те, як бути готовим до будь-якого розвитку подій під час війни та швидко реагувати, про правила поведінки під час авіанальоту або артобстрілу, про домедичну допомогу. 

Поділитися цією статтею