Із 12 квітня в Києві починають приймати документи для вступу дітей до першого класу. Про що варто подбати батькам? Як перевірити, чи готова дитина психологічно та емоційно? Зібрали для вас усе, що треба знати про перший клас: тест, домашні ігри та батьківський чекліст.

Перевірте, чи готова ваша дитина до школи? Пройдіть тест від психолога Катерини Гольцберг


Як підготуватися до школи в домашніх умовах

З якого віку потрібно починати готуватися, на що варто звернути увагу насамперед, які навички опановувати і як мінімізувати стрес на початку навчання — розповість педагог підготовчої групи Галина Хоменко.


7 ігрових завдань для дошкільної підготовки вдома

Щоб ефективно підготувати дитину до першого класу, не обов’язково купувати спеціальні підручники, достатньо щодня приділяти час корисним і водночас веселим вправам. Пропонуємо вам добірку цікавих завдань для дошкільнят, які з легкістю можна виконувати з дітьми вдома.


Не читанням єдиним: чекліст готовності дитини до 1-го класу

Ваша дитина цього року йде в перший клас? Тоді саме час вмикати зворотний відлік часу і почати підготовку до школи послідовно і без поспіху. Але навіть не думайте муштрувати дитину читанням чи лічбою. Адже значно важливішими є навички комунікації, орієнтування в просторі, готовність дотримуватися правил та розпорядку дня. Разом із фіналістом премії Global Teacher Prize Ukraine 2020 Андрієм Олійником склали для вас чекліст обов’язкових соціально-побутових умінь першачка.


Готуємо дитину до першого знайомства зі школою: чекліст для батьків

Проведення «співбесіди до першого класу» скасували. Натомість із квітня по серпень триватимуть знайомства майбутніх першокласників зі школою та вчителями. Як не перетворити перший похід до школи на стрес для дитини? Як подолати страхи та які фрази потренувати вдома? Склали для вас чекліст підготовки до першого візиту до школи.

Поділитися цією статтею