Ukraine Global Scholars запрошує українських школярів подаватися на стипендії

Ксенія Маслакова, фіналістка Ukraine Global Scholars 2019, студентка Minerva University, Каліфорнія, США

3 континенти, 12 країн, 5 американських штатів, 2 острови — це лише за останні 18 місяців. Як 19-річній дівчині з Дніпра вдалося побачити півсвіту? Ксенія Маслакова, студентка Minerva University в Каліфорнії, розповідає, як у 2019 році вона отримала стипендію на навчання з допомогою Ukraine Global Scholars.

Я закінчую другий рік навчання у приватному Каліфорнійському університеті. Тут я отримую два вищі ступені з бізнесу та комп’ютерних наук.

Унікальна особливість мого університету в тому, що кожного семестру всі студенти подорожують до нової країни. Я вже жила у Штатах, Південній Кореї, Німеччині, а моя наступна зупинка — Аргентина.

Я занурююся в околиці та спільноти в кожній локації, використовуючи місто як кампус. Я досліджувала Гранд-Каньйон у США, піднімалась на вулкан у Південній Кореї та працювала з NFT-фондом у Німеччині.

Усе це — маленькі частинки моєї буденної реальності, хоча раніше я й мріяти про таке не могла, бо моя сім’я не виїжджала навіть до Європи й ніколи не змогла б оплатити навчання вартістю $150,000.

Але що мої батьки зробили надзвичайно правильно, так це підтримали моє бажання отримати диплом найвищої якості та допомогли в пошуку можливостей. Так ми дізналися про Ukraine Global Scholars у 2018 році. Ukraine Global Scholars — благодійна організація, яка щороку відбирає талановитих учнів з незаможних родин і безплатно допомагає зі вступом у найкращі університети та школи-пансіони світу. Результати цієї програми вражають — вже 155 учасників отримали понад 43 мільйони доларів у вигляді стипендій на навчання в США, Канаді, Швейцарії, Катарі, Південній Кореї, Китаї, Німеччині, Швеції, Великій Британії.

Цей рік — не виняток, а, навпаки, ще більша можливість. Найкращі навчальні заклади світу приймають більше студентів із країн, охоплених війною. Після завершення бойових дій Україні знадобиться нове покоління добре освічених лідерів, щоб відбудувати свою батьківщину з попелу у квітучу демократичну державу. Це найбільший внесок, який іноземні університети можуть і хочуть зробити у відбудову зруйнованих війною держав.

Наразі триває вже восьмий набір школярів на програму Ukraine Global Scholars. Заявки приймають до 30 квітня 2022 року.

Щоб подати заявку до UGS, необов’язково бути людиною з надздібностями, лауреатом міжнародних премій або вільно володіти всіма мовами. На момент подання заявки в UGS я непогано володіла англійською мовою і мала кілька досягнень у конкурсах та олімпіадах. Те, що в мене насправді було, це щира зацікавленість у фінансах та комп’ютерних науках і готовність важко працювати заради здійснення своєї мрії.

Відбір до UGS максимально наближений до подання заявки в топові навчальні заклади і включає триетапний відбір:

  1. Заповнення анкети на участь з кількома короткими запитаннями, одним великим твором, списком досягнень та полем для прикріплення копій табелів за останні три роки навчання.
  2. Онлайн-тестування з англійської мови та математики, яке є аналогічним до реальних екзаменів, які чекають на фіналістів.
  3. Інтерв’ю із засновниками та менторами програми.

UGS, підтримуючи українських дітей кожного дня, продовжив термін подання заяв до 30 квітня. Якщо ви готові вмотивовано працювати, щоб вже восени 2023 року проводити експерименти в лабораторіях американських шкіл або стати капітаном команди з політичних дебатів в одному з найкращих університетів світу, заповнюйте анкету на сайті програми.

Поділитися цією статтею
Автор: