Самоаналіз, стійкість та профорієнтація: 8 безкоштовних лекцій про ментальне здоров’я

Марафон Креативної Практики — це ініціатива команди CASES, соціальної мережі та EdTech-платформи для креативних індустрій. У межах проєкту фахівці креативних індустрій читають безкоштовні лекції на підтримку Збройних сил України за участі фонду «Повернись живим». Ми склали добірку лекцій, присвячених темі психології та правилам збереження ментального здоров’я під час війни.

Як зберегти ментальне здоров’я в умовах війни

Про ментальну безпеку та підтримку в умовах війни в межах Марафону Креативної Практики розповідали одразу декілька фахівців.

Станіслава Орловська, психологиня та експертка з внутрішніх комунікацій, розповіла, що відбувається з нашою психікою під час війни та як боротися з провиною вцілілого, безсиллям та панічними атаками.

Євген Шагов, кандидат медичних наук, радник РНБО України з питань превентивної медицини та керівник Програми Підтримки Здоров’я і GAMA CONSULTING, розповів, як запобігати негативним наслідкам від стресу та дбати про своє ментальне здоров’я.

Для тих, кому буває складно перемикати увагу з негативних новин та налаштовуватися на роботу, команда Марафону радить послухати лекцію, Анастасії Злобинець, лідерки напряму Talent Management в Infopulse Ukraine. У ній фахівчиня не лише розповіла, як впоратися з тривожністю в складні часи, але й поділилася практичними вправами, що допоможуть стабілізувати психологічний стан в потрібний момент.

Резілієнс як здатність відновлюватися під час життєвих криз

Антон Єрмолаєв, сертифікований лікар-психолог та співзасновник психологічної агенції Псікультура, розповів у своїй лекції, як навчитися гнучко реагувати на проблеми, швидко відновлюватися після стресу та розвивати у собі стійкість до кризових ситуацій.

Синдром самозванця, або чому так важко визначити свої сильні сторони

Ганна Різніченко, психотерапевтка й спеціалістка з профорієнтації дорослих та дітей, присвятила свою лекцію синдрому самозванця й пояснила, чому нам так складно визначити свої сильні сторони.

Що варто знати, перш ніж почати нове життя з понеділка

Олена Доскач, маркетинг-стратег та засновниця агенції Sanctorika, поділилася у своїй лекції порадами, як правильно ухвалювати важливі рішення в житті, а також розповіла, чому в досягненні цілей життєва стратегія людини та її стосунки зі світом є важливішими за будь-які навички.

Уроки самопізнання та самоаналізу

Наступна рекомендація — лекція про самоаналіз від Анастасії Неонової (Штефуник), психологині та кандидатки в психотерапевти. Фахівчиня розповіла, які існують методи самопізнання, з яких кроків складається цей процес, а також порадила ефективні завдання, що допоможуть провести рефлексію та вийти на діалог із внутрішнім «я».

Ким би ви не були, будьте собою

Актуальну тему у своїй лекції також підняла Ірина Плешакова, психологиня, сертифікована фахівчиня з профорієнтації та експертка ГС «Освіторія». Ірина розповіла, як визначити свої слабкі та сильні сторони і за допомогою цього знайти професію до душі, які навички потрібні сьогодні для розвитку успішної кар’єри та як підтримувати екологічні відносини з власним «я».

Дивіться більше лекцій на YouTube-каналі Креативної Практики та на MEGOGO. І підтримуйте фонд «Повернись живим» ❤️

Поділитися цією статтею