Здається, підлітки дивляться на все крізь викривлені дзеркала. Власне симпатичне відображення здається жахливим, дрібниці життя — величезними трагедіями. Спроби «розбити дзеркала» завершуються сумно. Варто просто почекати: з роками людина починає бачити все реалістично. Але як доти витримати в цих «реаліях апокаліпсиса», та ще й допомогти синам і доням? Зібрали для вас корисні матеріали, як вижити поруч із підлітком.

 Як пережити підліткову кризу: інструкція з виживання для батьків

Підліток — це згусток контрастів: часта зміна настрою, самооцінка то падає, то злітає до небес, дитина бунтує, змінює стилі одягу, інтереси та смаки. Батьків це лякає, спантеличує. Як серед нормальних поведінкових проявів підлітка розпізнати тривожні дзвіночки? І коли щось дійсно пішло не так, як діяти батькам? Маємо дієву інструкцію від психолога, щоб зрозуміти, коли варто хвилюватися, а коли треба просто видихнути.


Після 5-го класу діти різко стають нещасливими: чому так?

Після переходу до базової школи учні не так часто відчувають задоволення життям, як доти. Це виявило нове дослідження вчених університетів Кембриджа та Манчестера під керівництвом доктора наук Іоанніса Катсантоніса. Чому це так? Що може допомогти? Та до чого тут уроки підвищення самооцінки? Переклали сенсаційні результати дослідження.


Зумер, краш, стенити: що насправді означають модні підліткові словечка?

Кожне покоління спілкується своєю мовою — і кожне старше покоління завжди їй дивується. Діти біжать за трендами й привносять щось нове у світобачення родини, а батьки намагаються зрозуміти, що ж таке криндж, хайп чи стенити.


Підлітки і стрес: як зрозуміти себе та подбати про психологічне здоров’я

Чи зможете ви вчасно помітити зміни в поведінці тінейджерів, аби їх захистити? Особливо зараз, коли всі ми живемо у хронічному стресі та підвищеній тривожності. Пропонуємо ефективний інструмент, що допоможе підліткам зрозуміти себе, відстежувати свої емоції та стани й дбати про психологічне здоров’я. Пояснюємо, що таке виставка Mental Trek.


«Нічого не хочу і не буду»: Як повернути дітям мотивацію?

Сучасні батьки дедалі частіше звертаються до психологів із запитом: «Моя дитина нічого не хоче, нічим не цікавиться і ні до чого не проявляє інтересу. Що робити?» У підліткового «не хочу» є чимало прихованих причин: розповідаємо та пояснюємо, що із цим робити.

Поділитися цією статтею