НМТ 2022: Як iLearn допоміг тисячам дітей успішно скласти мультитест

У серпні завершилися основна та додаткова сесії НМТ. Переважна кількість випускників як в Україні, так і за кордоном складали фінальне тестування саме в цей період. Рішення замінити класичне ЗНО національним мультипредметним тестом оголосили у квітні. Наша платформа з підготовки до ЗНО iLearn стала ефективним помічником цьогорічних абітурієнтів. До старту тестування ми проводили щотижневі вебінари з трьох основних предметів, створили власний пробний мультитест і провели кілька вебінарів із написання мотиваційного листа. Але чи мало це результат? Які плоди принесла підготовка з iLearn — розповідаємо у матеріалі.

Підготовка з iLearn у цифрах

Попри обмежені терміни, наші учні працювали на повну, щоб вступити до омріяного ЗВО. Цифри дійсно вражають. З 13 травня (з моменту старту підготовки до НМТ на iLearn) і до сьогодні маємо:

  • 2 234 515 переглядів вебінарів на YouTube;
  • 104 235 користувачів;

А за весь час існування платформи нею вже скористалися 794 125 користувачів, які загалом пройшли 504 863 тестів.

Підготовка з iLearn: історії абітурієнтів

Але чи допомогла платформа у підготовці? Якими стали результати тих, хто готувався разом з нами? Ми запитали про це у них самих.Результати якісного опитування, в якому взяли участь наші найактивніші користувачі, показують: усі з них склали частини з історії та української мови у межах 151–200 балів. А 84 % мали такі ж високі результати й у математиці.

90 % ніколи не писали мотиваційних листів до вступного іспиту. А 53 % зазначають: саме вебінари iLearn допомогли їм написати його вдало.

Загалом у підготовці найбільше допомогли вебінари, авторський НМТ від наших викладачів та багато тестів — саме це розповідають учні.

Але за сухими цифрами завжди стоять дитячі історії. На умовах анонімності ділимося з вами деякими з них.«Я біженець з донецької області. Нас заселили в дитячий садок, все було максимально мале і незручне, але я не здався і займався підготовкою до НМТ. Я переглядав ваші курси і виконував завдання. Українську мову та історію я знав добре, тому лише повторював та укріплював свої знання. А ось вебінари Юрія Захарійченка з математики мені дуже помогли! Я склав завдяки йому НМТ з математики на 200! Також з коментарів дізнався, що він є викладачем НаУКМА, і я вирішив йти саме туди. А як поступлю, то обов’язково подякую йому за все :)»

«Коли я виїхала зі свого міста Харкова, то була розгублена і не знала що робити. Готувалася cпочатку за вебінарами зно 2022 і 2021, але коли дізналася, що будуть проводитись нові вебінари спеціально для учасників НМТ, то почала відвідувати кожен вебінар, і це дало свій результат. Я робила упор на математику, тому, що на цей предмет надали найбільший коефіцієнт. Математику написала на 200, це мене дуже підбадьорило. Як зараз пам’ятаю, коли закінчила тест, і треба було поставити підпис, в мене навіть ручка випадала з рук.»

«Почала готуватися разом з iLearn після початку війни, коли не було можливості ходити до репетиторів. Проте історію я готувала самостійно і раніше, також дивилася ваші вебінари — і маю чудовий результат 200 балів (укр.мова 184, математика 192). Тому щиро дякую організаторам і викладачам за те, що створили якісну і безкоштовну платформу, на якій може вчитися кожен.»

«Спочатку я не могла взагалі організувати свою роботу, але як тільки знайшла ці курси, все змінилося. Ніби школа в інтернеті: цікаві викладачі, наповнений матеріал, і спілкування як з друзями»

«Спочатку була паніка, особливо після того, як історію зробили третім предметов НМТ. Потім згадав про вебінари iLearn, почав їх передивлятися за минулі роки, але, на щастя, їх відновили! Саме завдяки Юрію Захарійченку та Артуру Бабенку здав НМТ з предметів, які вони викладають на 200! Дуже вдячний цим Вчителям та справжнім Майстрам своєї справи! Кожен вебінар був не просто заняттям, а повноцінним спілкуванням, попри відстань. Усі теми були зрозумілими, відповідали на запитання дуже швидко, незважаючи на те, чи задані вони під час заняття онлайн, чи в коментарях. Складні теми, завдання були пояснені дуже простими словами, щоб зрозумів кожен. Дуже радий, що дізнався про команду iLearn та безмежно Вам вдячний! Обов‘язково буду рекомендувати Вас усім знайомим!»

Що далі?

Наразі вебінари на паузі, а викладачі чекають нового навчального року, щоб відновити підготовку. Всі вебінари доступні на нашому каналі на YouTube, а тести і авторський демонстраційний тест цілодобово доступні на платформі.Ми переконані: якими б не були виклики майбутнього — ми з ними точно впораємося. І не лише тому, що маємо віддану команду та викладачів, що й досі десятками отримують листи вдячності. Маємо дітей із такою жагою до знань та кращого майбутнього. Адже як сказала одна з наших учениць:

«Я знала (під час підготовки), що моє майбутнє залежить тільки від мене. І не лише моє, а й цілої України.»

І вона на 100 % має рацію.

Більше про навчання під час війни на osvitanow.org

Поділитися цією статтею