На гігантський мозок перетвориться Мистецький Арсенал під час освітнього фестивалю NEOсвітній Арсенал. Він триватиме 4 дні, з 27 лютого до 1 березня. А все заради того, щоб утворити нові нейронні зв’язки та навчитися пізнавати світ у грі. На фестивалі ненудної освіти «Освіторія» матиме власну зону (шукайте в «Скроневій частині мозку») і свою захопливу програму.

На освіторійській станції можна:

Щоденно

 • Взяти участь в літературному квесті.

Творчість Тараса Шевченка вивчають впродовж усієї шкільної програми. Пропонуємо випробувати свої знання та поглянути на відомого митця з іншого боку.

 • Пройти мозковибухову вікторину на Kahoot!

Kahoot! від «Освіторії» про всяке різне, щоб напружити обидві півкулі. Вік учасників  необмежений, головна вимога  ваша допитливість 😉

 • Взяти участь у гейміфікованому квесті.

  За мотивами електронної платформи iLearn пройде квест з елементами гри та на знання з різних предметів шкільної програми. Учасники отримають милі призи від «Освіторії».
 • Отримати чарівний штурханець з мотивації та профорієнтації від експертки ГС «Освіторія» та психологині Ірини Плешакової (у четвер та п’ятницю о 15:00, у суботу-неділю чекаємо на вас о 16:00).

Четвер 27 лютого

 • Подискутувати про освіту для задоволення з очільницею «Освіторії» Зоєю Литвин та пані міністром освіти Анною Новосад (зона Лекторій) 18:30:

  Як саме освіта сприяє покращенню якості життя? Адже щоб насолоджуватися класичною музикою, треба мати навички слухання, а щоб не нудьгувати в старовинному європейському місті — треба знати його історію. Щоб отримувати задоволення від мистецтва, теж потрібно вчитися — бачити і розуміти. Чи дає українська освіта такі навички? Чи вважаєте ви їх необхідними?

  Радянське і пострадянське сприйняття освіти — це щось, протилежне задоволенню. Утім, дітей досі мотивують вчитися, виходячи з негативної мотивації (не будеш вчитися, станеш двірником/не вступиш до університету). Чи досі саме таке сприйняття в нас домінує? Чи є така мотивація ефективною?  

  Які ще існують моделі співвідношення навчання і задоволення у світі? Навчання як гра, навчання задля власної самоактуалізації. Чи таке більш «розслаблене» навчання дає на виході кращий чи гірший результат?

П’ятниця 28 лютого

 • Вивчити нову мову  опанувати письмо шрифтом Брайля від кураторів інклюзивних проєктів  16:00.

Субота 29 лютого

 • Стати юним блогером Освіторія.Kids  14:00.

Майстерка від шеф-редакторки Освіторія.Медіа та авторки Кота Інжира Олени Павлової про те, як створити якісний блог та стати онлайн-інфлюенсером, якого почують. Вчитимемося робити стильові та цікаві пости, створювати сучасний контент та підкорювати медіа-простір.

 • Навчитися орієнтуватися в просторі  14:00.
 • Відвідати лекцію Інни Большакової «Як навчити мозок вчитися» (зона Лекторій)  16:00.

Поговоримо про навчання і мозкову діяльність: як сприймаємо інформацію, читаємо, про мислення.

 • Отримати чарівний штурханець з мотивації та профорієнтації від експертки ГС «Освіторія» та психологині Ірини Плешакової  16:00.

Неділя 01.03

 • Підкріпитися смачненьким для мозку на майстерці від Кота Інжира та Оленки Павлової і навчитися створювати комікси  12:00.

  Тема фестивалю ненудної освіти — Супермозок. Як його прокачати, порадить справжній Суперкотик) Цьому допоможуть 25 книжкових правил Кота Інжира, якими він поділиться зі слухачами. Де знайти час на читання та чому книжечки — це тренажер для мозку, розповість разом із котом Інжиром його авторка Олена Павлова. А отримані знання та нові ідеї учасники закріплять у міні-коміксах, які кожен зможе намалювати на презентації. 
 • Пограти в інтелектуальну гру Brain Ring зі стипендіатами Новопечерської школи  14:00.
 • Відвідати інтерактивну лекцію Катерини Гольцберг «Суперпам’ять» (зона Лекторій)  16:00.

Суперпам’ять  це реально? Так! Поговоримо про сучасні дослідження мозку та можливостей пам’яті. Зрозуміємо, які процеси ми можемо регулювати і навіщо це робити. Спробуємо на собі кілька способів запам’ятовування, а також поговоримо про увагу і прокрастинацію.

 • Отримати чарівний штурханець з мотивації та профорієнтації від експертки ГС «Освіторія» та психологині Ірини Плешакової  16:00.

А ще на фестивалі можна буде дізнатися про всі освітні проєкти «Освіторії» для дітей, батьків і вчителів. Та надихнутися на розвиток, навчання і позитивні зміни!

Повну програму й розклад завантажуйте тут

Квитки на NEOсвітній Арсенал можна придбати тут

Поділитися цією статтею
Автор: