Канікули у школах Києва та багатьох інших регіонах продовжили до кінця січня. Але ж це не привід нудьгувати та скролити стрічку соцмереж! Підготували для вас добірку цікавих подій, майстер-класів та курсів у форматі онлайн та офлайн, щоб канікули вашої дитини минули пізнавально й активно. Обирайте та реєструйтеся вже зараз!

Творчість


Квест «Шукачі в музеї». Музей Ханенків

Діти отримають буклет із кількома завданнями та зможуть виконати їх, гуляючи музеєм. Так весело й активно вони ознайомляться з творами мистецтва. Пізнавальна гра допоможе розвинути уважність та просто гарно провести час з однолітками.

Квести відбуваються в групах по 15 осіб разом із ведучою.

Коли: щодня з 10:30 до 17:00

Тривалість квесту: 1 година

Вартість: 15 грн

Де: Київ, вул. Терещенківська 15-17

Зареєструватися

Арт-лабораторія. STEAM-школа Inventor

Заняття для дітей 5–7 років, що ознайомить їх з відомими творами світової літератури. Діти зануряться у світ пригод казкових персонажів, навчаться висловлювати власну думку щодо подій у творах та робити прості висновки. А також виготовлять поробки за змістом казок.

Коли: щоп’ятниці 14:45

Тривалість квесту: 1 година

Вартість: безкоштовно

Де: онлайн

Зареєструватися

Арттерапевтичні заняття для дітей. Центр АРТ-терапії «Сонцедар»

На майстер-класах діти виготовлятимуть поробки та малюватимуть у групі. Педагоги використовують методи інтегративної арттерапії, що допоможуть зняти напруження, знизити тривогу та страх, а також повернути цікавість до життя.

Заняття підійдуть для дітей від 4 років.

Коли: 12, 26, 28 січня, 12:00

Тривалість уроку: 1 година

Вартість: безкоштовно

Де: Київ, проспект Степана Бандери, 8/16А, 7-й поверх, 709 кім.

Детальніше

Наука


Музей науки

Інтерактивний простір з цікавими експозиціями, де можна дізнатися про закони фізики та хімії, доповнену реальність та організм людини. Діти зможуть влаштовувати різні експерименти та навчатися в ігровій формі.

Коли: середа-п’ятниця 11:00–17:00, субота-неділя 11:00–19:00

Вартість: 150 грн

Де: Київ, ВДНГ, павільйон № 23 «Наука»

Детальніше

Урок «Експерименти з фізики online. Закони плавання тіл». STEAM-школа Inventor

Заняття для дітей 10–16 років, на якому можна вивчити закони фізики весело й інтерактивно. Діти дізнаються про силу Архімеда й густину, а також створять віртуальний підводний човен.

Вартість: безкоштовно

Де: онлайн

Детальніше

Технології


Зимовий кемп для підлітків ART OF RESILIENCE

Творчий онлайн-кемп для підлітків 13–17 років. Діти навчатимуться графіки та дизайну і проведуть два тижні в колі однодумців, опановуючи нові навички. Учасники кемпу навчаться: мистецтва фотографії, моушн дизайну, створення коміксів та AR-об’єктів, мистецтва графічного дизайну та створення крутого відеоконтенту.

Коли: 16–27 січня

Вартість: безкоштовно

Де: онлайн

Тривалість сесій: 1,5–2 години на день

Зареєструватися

Уроки «Програмування в кіновсесвітах». STEAM-школа Inventor

Онлайн-заняття для дітей 8–16 років, на яких діти дізнаються про платформу для віртуального програмування роботів, створять власний Гоґвортський експрес, а також навчатимуться разом із відомими героями: Бетменом та Люком Скайвокером.

Вартість: безкоштовно

Де: онлайн

Зареєструватися

Культура


Курс «Знай свою культуру». EdEra

Онлайн-курс про традиційну українську культуру. Це цікавий та сучасний погляд на український фольклор і традиції. На заняттях діти дізнаються більше про своїх предків та країну, поринуть в українську культуру та довідаються про нові можливості для розвитку в креативних індустріях. І навіть застосують Minecraft для навчання.

Викладачі — відомі українці, серед яких Євген Клопотенко та Аліна Паш.

Вартість: безкоштовно

Де: онлайн

Переглянути курс

Презентація проєкту «Лінгвоцид»

Ексклюзивна прогулянка-презентація з авторкою проєкту. Під час прогулянки центром Києва ви дізнаєтеся про розмах культурної колонізаційної політики, яку здійснювала московія за минулі століття, і зможете самостійно дійти висновку, як так склалося, що в Україні багато російськомовного населення.

Детальніше про проєкт тут.

Коли: 13 січня, 18:00, м. Золоті ворота; 14 січня, 11:00, м. Контрактова площа

Вартість: безкоштовно

Зареєструватися

Мультимедійне шоу «Україна всесвіту»

Шоу із технологіями віртуальної реальності, на якому діти дізнаються про найбільші досягнення нашої країни та видатних українців. Завдяки сучасним технологіям глядачі зможуть зануритися в космічний світ і відкрити для себе історію України по-новому.

Усі зібрані кошти за шоу організатори передадуть фонду «Таблеточки».

Коли: 10–31 січня, з 12:00 до 19:30

Вартість: благодійний внесок від 100 грн

Де: Київ, ТРЦ Gulliver, 4 поверх

Детальніше
Поділитися цією статтею