Як же ми всі засиділись удома під час низки безкінечних локдаунів! Багато батьків скаржаться, що діти набрали зайву вагу й відвикли від довгих прогулянок та ігор на свіжому повітрі. І навіть зараз, коли яскраве сонечко сприяє веселим розвагам на вулиці, дівчата й хлопці за звичкою тягнуться за гаджетами. Але вам до снаги це виправити, якщо запропонуєте дітям драйвові та захопливі ігри, що вмить розтрусять апетит до руху. А рух, як ми знаємо, то і є саме життя. Ну то як, любі читачі, готові до енергійних вікендів разом із малечею та підлітками? 

9 креативних дитячих активностей на свіжому повітрі

Резиночки, Штандер, Перстень, Фанти, Ladder Ball, Детектив… Швиденько зізнавайтесь, в які з цих ігор ви самі не грали в дитинстві, але хотіли б навчити грати в них своїх дітей чи учнів? Якщо малеча в сотий раз скаржиться: «Мені нудно», ви можете хутко реалізувати щось з нашого нового переліку активностей, які зроблять цікавим будь-який вихідний та будень. 


Від мафії до шахів «сьогі»: ігри, в які грають діти

Діти вже набігались і втомились, але хочеться пограти у щось цікавеньке? Не питання. Відправляйте малечу або підлітків надвір із цим переліком корисних ігор, що допоможуть не лише розважитися, а й навчитися нового. А ще прокачати скіли логіки та стратегічного й абстрактного мислення та навіть вміння «читати» свого співрозмовника за мімікою і жестами. Достатньо 15 хвилин на день, щоб із приємністю провести час і покращити цілу низку корисних навичок!


Три гри на розвиток взаємоповаги в дітей у початковій школі

З настанням весняного тепла та поверненням дітей до шкіл після тривалого онлайн-навчання вчителям початкової школи можна спробувати міксувати уроки в класах з уроками на свіжому повітрі. Пропонуємо три пречудові соціальні гри, які навчать ваших учнів зауважувати сильні сторони однокласників та створять атмосферу в класі, де кожен почувається рівноцінною частиною команди. До того ж запропоновані ігри змалку навчають просоціальної поведінки. Формат завдань сподобається навіть сором’язливим дітям, яким більше до душі виконувати завдання самостійно, але на користь всього класу.


Чим зайняти дітей на свіжому повітрі: 10 класних ідей 

А як вам ідея створити кемпінг на задньому дворі, де можна смажити зефірки та готувати какао? Або влаштувати сімейну прогулянку на роликах, велосипедах та скейтах із влаштуванням пікніка в найзатишнішому куточку парку. І це ми ще не поговорили про створення власного саду та фортеці з картонних коробок! Маємо для вас легкі у втіленні та фанові ідеї для дитячих активностей, до яких із задоволенням приєднаються і дорослі. 


П’ять динамічних ігор-п’ятихвилинок для молодшої школи

Любі вчителі, чи чули ви колись про гру «Слон, міксер, тостер»? Гарантуємо, ваші учні будуть у захваті та проситимуть провести цю гру ще і ще. Отже, якщо у вас недостатньо часу, щоб влаштувати повноцінну корисну гру, на допомогу прийдуть ігри-п’ятихвилинки. Та й у літніх шкільних таборах їм будуть раді! Це не просто розвага, а спосіб для дітей змінити вид діяльності та отримати важливий досвід. Всі запропоновані ігри можна проводити на свіжому повітрі, у затінку дерев або на шкільному подвір’ї, де є достатньо столів та лав. 

Поділитися цією статтею