Під час локдауну батьки опинилися в ситуації, коли треба і чадо корисними справами зайняти, і власну роботу зробити якісно. Пропонуємо покластися на «Освіторію» у питанні цікавих занять для ваших дітей! Маємо корисну добірку з активностями на кожен день, щоб канікули в умовах локдауну залишили після себе корисний післясмак. Готові починати?

А для батьків, які хочуть підказати школяреві ненудний і дієвий онлайн-ресурс із підготовки до ЗНО, радимо звернути увагу на ILearn. Ця гейміфікована надсучасна платформа заохотить вашу дитину отримувати та закріплювати знання навіть під час канікул. Також школярі можуть підтягнути знання з будь-якого предмета на платформі ВШО.  

Весняний настрій: створюємо декор разом із дитиною

«Весна, весна, весна прийде!» — співає Олег Скрипка, допоки ви гуглите з останніх сил, які б то цікавенькі поробки зробити з чадом або підказати ідею, яка захопить дітлахів настільки, що й не згадають про гаджети до вечора. «Освіторія» подбала про ваш час і душевний спокій: просто відкривайте нашу добірку творчих рецептів та насолоджуйтесь тишею і згодом — яскраво вбраним житлом. Найпрекраснішому декору, як і справжній весні — бути! 


Локдаун-челендж: 12 творчих завдань на кожен день карантину

Банка подяк, 365 неймовірних аудіоказок, котики-закладки для веселого читання, родинне фарбування волосся для суперселфі, бомбезні рецепти солодощів, які діти приготують разом із вами на вихідних… Вже ручки чешуться щось із цього спробувати зробити, чи не так? Ми розробили цей унікальний локдаун-челендж календар, щоб ваші діти мали змогу насолодитися творчими завданнями, які ще й згуртують родину. 


Формула успішного дитячого відеоблога: користь, емоція, мрія

Дитина хоче робити власний відеоблог? Нарешті буде достатньо часу та енергії, щоб почати реалізацію мрії! Фахівці з дитячого блогінгу радять, на що звертати увагу, як спрямувати і підтримати чадо. Наприклад, чи знали ви, що блог вашої дитини автоматично отримує більше шансів на популярність, якщо даватиме потенційним глядачам три речі: емоції, користь та мрію? Усі деталі читайте в статті й обов’язково поділіться знаннями з вашим талановитим блогером-початківцем.


Яйце дракона вдома: 5 майстер-класів з видовищними експериментами для дітей

Створіть разом з дітьми просто на домашній кухні веселкову троянду, яйце дракона, гарячий лід та хамелеона. У захваті від цих видовищних експериментів будуть не тільки ваші сини й доньки, а й ви самі. Паралельно з розвагами ваші діти дізнаються та засвоять принципи хімічних і фізичних реакцій у природі, відчують цікавість до біології та хімії в значно ширшому розумінні, аніж ази навчальної програми. Усі експерименти будуть цікаві як дітям молодшого, так і старшого шкільного віку.


Як допомогти дитині полюбити математику: 7 ігор для дому та школи

Математика — музика розуму. У цьому переконана Оксана Хомич, вчителька початкових класів Новопечерської школи, YouTube-блогерка. Щоб ваші діти здружилися із царицею наук і не боялися складнощів, пані Оксана створює захопливі авторські ігри. Їх цікаво практикувати вдома — летюча летючка, математичний спінер, квітковий шестикутник. Переконайтеся самі, буде вау! 

Поділитися цією статтею