Безкоштовна англійська для українців: де вивчати?

Для відбудови наших міст після перемоги Україні знадобляться освічені та ініціативні люди. Тому саме час повернути собі контроль бодай над власним навчанням. Тим паче, що вивчення нового знижує стрес та продовжує молодість мозку. Ми зібрали безкоштовні онлайн-можливості вивчення англійської мови для дітей та дорослих.

Prometheus найбільша платформа онлайн-освіти в Україні. У партнерстві з найкращими лекторами та провідними міжнародними організаціями вони створюють онлайн-курси з найпопулярніших тем.

Мають також мобільний додаток.

Тут ви знайдете:

 • «Англійська для кар’єрного зростання». Це курс університету Пенсильванії, створений за підтримки Державного бюро департаменту освіти та культурних зв’язків Сполучених Штатів Америки та Офісу програм вивчення англійської мови. Він розрахований на неносіїв англійської мови, які зацікавлені у поліпшенні кар’єри на світовому ринку праці. Під час опанування курсу ви довідаєтесь про особливості пошуку роботи, подання заявок на посаду та проходження співбесід до компаній Сполучених Штатів та світу.
 • «Англійська для медіаграмотності». Цей курс Університету Пенсильванії створений за підтримки Державного бюро департаменту освіти та культурних зв’язків Сполучених Штатів та Офісу програм вивчення англійської мови. Він для тих, хто хоче більше дізнатися про медіаграмотність.
 • «Англійська для бізнесу та підприємництва». Цей курс створений для неносіїв англійської мови, які хочуть дізнатися про бізнес та міжнародну економіку. Ви будете вивчати бізнес-англійську за допомогою цікавих текстів для читання та відеолекцій, а також опануєте необхідний словниковий запас, поняття та питання.
 • «Англійська для журналістів». Працюєте у ЗМІ чи мрієте про кар’єру в медіа? Тоді цей курс — must-have для вас. Тут зможете розширити свій словниковий запас, покращити навички читання, проведення досліджень, розробки місцевих та світових новин.
 • «Англійська для STEM (наука, техніка, інженерія та математика)». Цікавитесь STEM, але бракує знань англійської мови для справжнього наукового винаходу чи дослідження? Цей курс відкриє вам двері у світ інновацій та розширить ваш словниковий запас для досліджень та обміну науковою інформацією у вашій спільноті.

EdEra — студія онлайн-освіти. Український освітній проєкт, що створює повноцінні онлайн-курси та супровідні матеріали широкого профілю. Мета проєкту — зробити освіту в країні доступною та якісною на зразок західних найкращих освітніх ініціатив.

Безкоштовний курс «Англійська мова: частини мови»

Будь-яка мова та сам процес мовлення починається зі слова. Для утворення словосполучень і речень важливо вміти граматично правильно використовувати ту чи ту частину мови. У цьому курсі окремо розглядається кожна з них: як і коли вони використовуються та яку роль у реченнях виконують.

Курс підходить для учнів, які хочуть зміцнити здобуті в школі знання; для абітурієнтів, які готуються до вступу; для студентів, у яких англійська мова не є профільним предметом. А також для всіх, хто хоче підтягнути граматику.

British Council — навчання англійської мови від Британської Ради в Україні.

Тут пропонують безкоштовні онлайн-програми:

 • «Як досягти успіху на глобальному ринку праці»: цей безкоштовний онлайн-курс допоможе підготуватися до першої роботи або зміцнити навички на ранніх етапах кар’єри.
 • «Ідеї, що змінять світ на краще»: зміни політики можуть вплинути на мільярди життів. А що як ви могли б створити таку політику, щоб змінити суспільства, трансформувати життя людей та вплив, який ми маємо на світ? Цей курс допоможе вам перетворити ваші ідеї кращого світу на реальність.
 • «Мовне оцінювання у класі». Це курс для вчителів середніх шкіл та всіх, хто зацікавлений дізнатися більше про оцінювання. У цьому курсі ви дізнаєтеся про принципи мовного оцінювання. Він допоможе зрозуміти ідеї, які стоять за різними типами тестів і як ви можете застосувати їх до мовного оцінювання в класі.
 • «Навчання у Великій Британії: підготовка до роботи». Цей онлайн-курс допоможе розробити кар’єрний план і підготуватися до роботи після завершення навчання. Ви навчитеся правильно комунікувати свої вміння й сильні сторони потенційним роботодавцям.
 • «Навчання дітей та підлітків онлайн» (курси для вчителів). Це ще один курс для педагогів, які прагнуть викладати онлайн ефективно та захопливо. Як розпланувати доступні онлайн-уроки та проводити оцінювання, що означає онлайн-безпека та як побудувати відносини між учнями? Ви також навчитеся залучати учнів онлайн в умовах синхронного та асинхронного середовища.
 • «Розуміючи мову: навчання та викладання». Курс фокусується на тому, що таке мова і як ми дізнаємося сенс нової мови; що легко і важко під час вивчення іншої мови, а також про найкращі способи викладати мову. Він розроблений Саутгемптонським університетом та Британською Радою. Минулого року цей курс прослухали 120 тис. осіб з усього світу.
 • «Університетське життя у Великій Британії». Цей курс надасть необхідну допомогу для навчання та успіху у Великій Британії. Ви дізнаєтеся, як це — навчатися англійською, та ознайомитеся зі структурою курсів у закладах вищої освіти.

Green Forest мережа шкіл англійської мови. Вам сюди, якщо хочете попрактикувати свою розмовну англійську! Тут щотижня проводять безкоштовні speaking club для різних рівнів підготовки. Щоб не пропустити, долучайтеся до Telegram-каналу школи.

Поділитися цією статтею