Мінцифра запускає новий освітній серіал «ChatGPT: ваш особистий асистент у роботі, навчанні та житті» на Дія.Освіта, повідомили у відомстві.
Вісім серій дадуть конкретні інструменти для ефективної роботи із ChatGPT:
- Як працює система промптів? Що залежить від формулювання запиту і як змусити ШІ генерувати саме те, що потрібно?
- Як використовувати рольовий підхід? Чому ChatGPT відповідає точніше, якщо задати йому «роль» експерта?
- Чи може ШІ впоратися з креативними завданнями? Спойлер: дослідження показують, що разом із людиною ChatGPT покращує результати на 40%.
- Як підприємці, освітяни, маркетологи та держслужбовці вже використовують ШІ у своїй роботі.
- Чи можна довіряти ChatGPT? Як розпізнавати «галюцинації» ШІ?
Серіал містить реальні кейси — наприклад, уряд Албанії використовує ШІ для перекладу 280 тисяч сторінок законодавства ЄС, щоб пришвидшити євроінтеграцію.
Запрошений експерт Олексій Мінаков пропонує використовувати ChatGPT не тільки для навчання чи кар’єри, а й щоб оптимізувати побутові завдання завдяки швидкій персоналізованій відповіді ШІ: як прибрати пляму, врятувати домашню рослину чи вперше приготувати лазанью.
Новий серіал уже доступний безоплатно наплатформі Дія.Освіта. Переглядайте вісім серій, перевіряйте, чи запам’ятали потрібні техніки роботи із ChatGPT у фінальному тесті, та посилюйте сторінку в LinkedIn сертифікатом.
Переглянути серіалШтучний інтелект уже змінив користувацьку поведінку. Люди дедалі частіше використовують ШІ-асистентів, тому що можуть легко формулювати запити, уточнювати деталі та отримувати відповіді в потрібному форматі.
Освітній серіал створений для платформи Дія.Освіта в межах «Проєкту підтримки Дія», який Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні реалізує за фінансування Швеції.