Національний музей Голодомору-геноциду в Києві запропонував онлайн-екскурсії для школярів і дорослих. Відеоекскурсії доступні українською та англійською мовами. Про це повідомила голова Світової координаційної виховно-освітньої ради Світового конгресу українців Любов Любчик, інформує Детектор медіа.

Це унікальний шанс для українського закордоння дізнатися більше про трагічні події 1932–1933 років. До музею можна потрапити просто з дому чи з будь-якого куточка світу, замовивши відеоекскурсію.

Замовити онлайн-заняття
  • Для дітей 1–6-х класів відеоекскурсія проводиться у форматі розповіді 10-річної школярки про відвідини музею. У відео використано пісочну анімацію, що полегшить ознайомлення з важливою темою.
  • Відеоекскурсія для підлітків від 13 років і дорослих складається з двох частин: відеоролика-подорожі музеєм Голодомору і спілкування зі співробітницею музею.
  • Інтерактивний урок для 9–11-х класів «Геноцид — що це?» — це заняття має на меті сформувати у школярів знання про походження і значення терміну «геноцид».
  • Інтерактивний урок «Історія одного щоденника» (для учнів 9–11-х класів). На занятті учні працюють із джерелами особистого походження (щоденниками) та візуальними джерелами (світлинами), дізнаються про основні аспекти політики комуністичного тоталітарного режиму (процеси колективізації і розкуркулення) та становище українців у 1930–1933 роках (зокрема під час Голодомору-геноциду 1932–1933 років) крізь призму спогадів учительки з Харківщини Олександри Радченко.
  • Тренінг «У пошуках права» (для підлітків 10–14 років). Музей Голодомору навчає протистояти ненависті та порушенню прав людини, застерігає суспільство від повторення вчинення злочину геноциду шляхом накопичення і поширення знань про Голодомор.

Онлайн-заняття доступні щодня з 09:00 до 17:00. Вартість — 20 грн з одного слухача. Бронювати потрібно щонайменше за три дні.

23 листопада — День пам’яті жертв Голодомору. У цей день у музеї не буде ані онлайн-занять, ані відео-екскурсій.

Поділитися цією статтею