Програма підвищення кваліфікації педагогічних працівників у межах реалізації проєкту «12 тижнів нестандартного навчання».
Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» в рамках співпраці з Представництвом Іноземної Неурядової Організації Plan International реалізовує проєкт «Покращення рівня безпечної освіти для дітей та підлітків, які постраждали від війни, у Сумській, Харківській та Донецькій областях України».
Проєкт спрямований на забезпечення доступу до безпечної, інклюзивної та ґендерно-чутливої освіти для дітей та підлітків та передбачає підтримку учнів 5-9-х класів в опануванні ключових тем із 6 предметів/галузей: української мови, української літератури, англійської мови, математики, історії та природничих наук. Матеріали для проведення занять розробляються провідними практиками й будуть розповсюджені серед учасників проєкту.
Додатково в межах Проєкту буде реалізована 12-сесійна програма підвищення кваліфікації педагогічних працівників, що охоплює наступні теми:
- Подолання освітніх утрат в учнів 5-9-х класів (у межах обраного предмету/ галузі).
- Моніторинг і оцінка навчальних досягнень учнів в умовах війни.
- Психоемоційна підтримка учнів в умовах війни.
- Щоденні практики задля створення безпечного та інклюзивного освітнього середовища.
- Педагогічні хитринки для цікавих уроків (у межах обраного предмету/ галузі).
Програма проходитиме в онлайн-форматі. Програма є безоплатною для всіх педагогічних працівників. По завершенню програми передбачена видача сертифікатів про підвищення кваліфікації (30 годин, 1 кредит ЄКТС). Перша онлайн-сесія в межах проєкту відбудеться 15 січня.
Заповнити форму для участі до 20.01Безкоштовний вебінар «Новий правопис на НМТ-2025 від Олександра Авраменка та Школи KEVIN» для учнів 10–11-х класів та їхніх батьків.
Ви дізнаєтеся:
- все про новий правопис;
- пройдете онлайн-тестування від О.Авраменка;
- як підготуватися до НМТ на 180 +;
- відповіді на ваші запитання.
Вебінар відбудеться 16–17 січня о 18:00 за Києвом.
Заповнити форму для участіДолучитися до курсу «Основи обчислювальної математики на Python» від лабораторії математичних наук МАН запрошують учнів 9–11 класів.
Разом з експертами учасники дізнаються, як поєднуються ІТ та математика, і зможуть надихнутися на наукову кар’єру.
Лектори: Олег Буланчук і Галина Буланчук, методисти лабораторії математичних наук Малої академії наук. Онлайн-курс розрахований на учнів 9–11 класів, які знають, що таке примітивні типи даних у мові Python, цикли та умовні оператори, списки та базові операції з ними, функції, арифметичні та логічні оператори, оператори порівняння.
Старт — 24 січня, далі — щоп’ятниці з 18:00 до 19:15. До 24.01. слід лише зареєструватися для участі.
ЗареєструватисяВзяти участь у всеукраїнському конкурсі для справжніх фанів хімії — «Кристали» запрошують юних дослідників.
Ці змагання заснував доктор хімічних наук і вчений у галузі кристалохімії Євген Гладишевський, щоб вивчати хімію було ще цікавіше.
Щоб долучитися:
учасникам від 6 до 12 років
учасникам від 13 до 18 років
Реєстрація до 20 березняБезкоштовний онлайн Speaking Club від школи англійської «Н.Е.С.» запрошує учасників віком від 13 до 25 років.
На охочих долучитися чекає: практика англійської у неформальній та дружній атмосфері; обговорення актуальних і цікавих тем; розширення словникового запасу та нові знання; можливість знайти однодумців і нових друзів.
ПриєднатисяКнижковий клуб «Горище» для усіх охочих.
Тут можна пожалітися на брак часу для читання, дізнатися багато нового та незвичного про літературу, дочитати книгу та обговорити вже прочитані.
Багато читаєш, але нема з ким обговорити книжки? Чи хочеш вже нарешті вилізти з блоку та здолати всі книги Тесс Ґарріет? Чи просто бісить, коли фентезі плутають з фантастикою? Залітай на «Горище»!
Книжковий клуб збирається раз на місяць у Києві.
Реєстрація