Ви знаєте все про школу? Доведіть. Не хвилюйтеся, це не завдання для сертифікації вчителів. Але 20 відсотків надбавки до гарного настрою — гарантовані.

Що пив та малював Тарас Шевченко?

Що пив Тарас Шевченко — горілку чи ром? Скільки в нього могил та чи малював він голий автопортрет? Пропонуємо тест до 204 дня народження класика — пройдіть його самі та покажіть учням.


Шкільний класик чи сучасний музикант?

Пропонуємо вам перевірити свої знання творчості класичних українських поетів, яких вивчають у школі, і визначити, які з наведених рядків належать їм, а які — сучасним музикантам.


Невже таке буває в школі?

Ви знаєте про освіту все на світі? Доведіть! Пропонуємо вам тест на знання дивовижних явищ, які можуть існувати в освітніх системах різних країн. А вам треба визначити, чи справді таке буває в школі.


Хто ви з учителів всесвіту «Гаррі Поттера»?

Ми підготували тест, який допоможе визначити, хто ви з учителів Гоґвортса.


Хто ви з видатних українських вчителів?

Видатні вчителі в Україні працювали ще задовго до премії Global Teacher Prize Ukraine. Тому сьогодні пропонуємо вам пройти цей тест і дізнатися, хто ви з найвидатніших українських педагогів.


Яку нову книжку про освіту та виховання вам треба прочитати?

Книжок про освіту і виховання в Україні виходить дедалі більше. За усіма новинками вже й не простежиш так просто. Тому ми пропонуємо пройти цей тест, який допоможе вам обрати свою наступну корисну та практичну літературну мету.

Поділитися цією статтею