Вступити до омріяного вишу? Легко! Зібрали для вас найкорисніші матеріали: всі дати ЗНО-2019, психологічна підготовка до іспиту, лайфхаки для різних дисциплін. 

ЗНО-2019. Місія — зберегти нерви: золоті поради від Світлани Ройз

Скласти ЗНО та не вибитися із сил — чи ця місія можлива? Стільки енергії пішло на підготовку, але в останні дні перед іспитами мізки все одно наче закипають, реагуючи на стрес. Психологиня, авторка книг «Чарівна паличка для батьків», «Де живе ангел», «Практичне дитинознавство» Світлана Ройз пропонує низку порад для учнів, до яких варто придивитись уважніше саме зараз.


8 найефективніших завдань для підготовки до ЗНО

Готуватися до державного іспиту з української мови та літератури можна цікаво і драйвово. Завдання за ілюстраціями до твору, інтерактивні ігри, музика, «Перший мільйон» та інші завдання та методи, які гарантовано сподобаються одинадцятикласникам. 


Все про ЗНО-2019: шпаргалка для учнів та батьків

Головне шкільне тестування цьогоріч триватиме з 21 травня по 12 липня. Які нові правила від МОН варто пам’ятати? Який графік проведення тестування з різних предметів? За яким принципом встановлюватимуть пороговий бал? Які безкоштовні платформи допоможуть якісно та у формі гри з призами підготуватися до головного учнівського тестування? Знаємо відповіді і охоче ділимось із вами!


ЗНО з математики: Як підготуватися ефективно 

21 травня учні складатимуть ЗНО з математики. Вікторія Гайдар, викладачка підготовчих курсів з математики, експертка курсу «Математика. Просто» на платформі iLearn, пройшла пробне тестування і ділиться своїм досвідом і порадами.Тіло як шпаргалка: лайфхаки до ЗНО з української мови, від яких учні будуть у захваті

Як допомогти вашим учням запам’ятати більше лайфхаків з української мови за короткий час і бути впевненим у собі під час головного шкільного випробування.

Поділитися цією статтею