Якщо завтра ЗНО: що не забути напередодні тестів

22 травня розпочинається Зовнішнє незалежне оцінювання. Ми вирішили нагадати основну інформацію, яку треба пам’ятати його учасникам та їхнім батькам напередодні тестування.

Так, скоро тестування. А коли це скоро?

Цього року ЗНО пройде з 22 травня по 13 червня.

22.05

математика

24.05

українська мова і література

29.05

іспанська, французська та німецька мови

1.06

англійська мова

4.06

біологія

6.06

історія України

8.06

географія

11.06

фізика

13.06

хімія

Ага. А о котрій і куди приходити?

Кожен учасник ЗНО має свою власну інформаційну сторінку, де повідомлені усі деталі тестування. Увійти туди можна, використавши свій логін та пароль.

Усі тести розпочинаються об 11-й годині. Учасники будуть допускатися на місце з 10:15 до 10:50. Якщо запізнився — не пустять. Куди саме приходити — написано на інформаційній сторінці учасника ЗНО.

Ок. А що мені треба взяти?

Кожен учасник тестування повинен показати на вході сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання; документ, назва і номер якого зазначені у сертифікаті; запрошення-перепустку для участі в зовнішньому оцінюванні. Все це можна взяти на свої інформаційній сторінці. Також треба взяти паспорт.

Окрім цього, візьміть з собою 2 ручки з чорним чорнилом. Можна взяти пляшку води.

А як там себе поводити?

По-перше, заборонено користуватися телефоном, навіть сидіти з вимкненим під час тестування. Його треба бути залишити у визначеному інструктором місці в аудиторії. Або взагалі не брати з собою. По-друге, не можна брати з собою різноманітні таблиці, калькулятори та схеми.


Лайфхаки до ЗНО: українська мова

Під час складання тестів заборонено спілкуватися з іншими учасниками тестування.

А коли мені скажуть, як я склав тестування?

Відповіді будуть опубліковані вже наступного дня після тестування. Там абітурієнт може подивитися самостійно, як він впорався із завданнями.

А ось офіційні результати ЗНО з української мови та літератури, іноземних мов, математики та біології можна буде дізнатись не пізніше 15 червня. Результати тестування з історії України, географії, фізики та хімії — до 21 червня 2018 року. Все це буде доступно на інформаційних сторінках учасників ЗНО.

А хтось ще може побачити мої результати?

Ні, ніхто, окрім вас, не зможе побачити ваші результати.

Мене не влаштовують мої результати. Що робити?

Протягом 5 днів можна оскаржити результат.


Вісім порад: як підготуватись до ЗНО з математики

На інформаційній сторінці абітурєінта публікуються сканкопії робіт, щоб вони могли перевірити, чи варто подавати апеляцію.

А якщо я захворів і не попав на тестування?

Якщо ви з поважних причин пропустили тестування, вам — на додаткові сесії. Пройдуть вони з 2 до 11 липня.

Але вам необхідно буде подати протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування до регіонального центру заяву щодо участі у додатковій сесії та документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії. Наприклад, це може бути хвороба, участь у міжнародних змаганнях, або ж смерть близької людини.

Поділитися цією статтею