Яким має бути сучасне навчально-розвиткове ігрове середовище

На ринку інтерактивного обладнання з’явилася новинка — дитячий інтерактивний стіл

За минулий навчальний рік багато вчителів, батьків та учнів на власному досвіді впевнилися в необхідності створення нового навчального простору. Класичні старі методи викладання вже не так зацікавлюють молоде покоління. Саме тому отримали такий попит інтерактивні дошки, інтерактивні панелі, документ-камери. А віднедавна з’явилася важлива новинка — дитячі інтерактивні столи.

Як інтерактивні пристрої
допомагають учителям

Інтерактивне обладнання дає дітям ширше та краще візуалізоване розуміння інформації, яку вони чують на уроці. Значну частину матеріалу тепер можна показати наочно. Доступ до інтернету значно розширює можливості вчителя щодо подання інформації.

Для вчителя інтерактивна дошка — це насамперед свобода у поданні навчального матеріалу. Вчителі отримали змогу комбінувати різні види подання інформації: текст, фото, відео, інтерактивні сервіси.

Дитячий інтерактивний стіл:
інновація для освіти та бізнесу

Із більшою частиною інтерактивного обладнання ви вже знайомі, а от дитячий інтерактивний стіл — для багатьох новинка. Розглянемо її детальніше. Інтерактивний стіл — це сенсорна панель, розташована горизонтально, з миттєвим відгуком на дотик. Основне призначення пристрою — трансляція мультимедійних файлів безпосередньо на поверхню столу.

Технологія мультитач (технологія множинних одночасних дотиків) дає змогу використовувати інтуїтивні жести рук для управління віртуальними об’єктами, зображеннями та мультимедіа природним чином.

Ігровий характер взаємодії, що використовує технологію мультитач, спільне використання — усе це сприяє зануренню користувачів в інтерактивний світ.

Інтерактивний стіл робить те, що традиційні засоби передання інформації не можуть зробити: заохочує соціальну взаємодію і дає змогу працювати з віртуальними об’єктами як з реальними.

Навчальний процес для найменших з використанням інтерактивних платформ набуває зовсім іншого характеру. Учні із задоволенням вступають у діалог з комп’ютерною системою, тому матеріал засвоюється в цікавій ігровій формі. Іноді це єдиний спосіб зацікавити найнепосидливіших дітей. Взаємодіючи з комп’ютером, дитина не боїться зробити помилку і не перебуває під тиском авторитету вчителя. Програмні продукти мають величезну бібліотеку, що містить інформацію з найрізноманітніших галузей науки.

Сенсорні столи можуть імітувати креслярську дошку, відобразити будь-яку географічну карту, яка міняє масштаб. На екрані можна відтворити електричну схему, створити віртуальну хімічну лабораторію. Досліди відображаються на дисплеї з приголомшливою реалістичністю. При цьому учні можуть самостійно шукати рішення, перебуваючи в цілковитій безпеці, і не залежати від наявності дорогих реактивів та приладів.

Використовувати інтерактивні дитячі столи можна не тільки в освіті, а й у бізнесі. Купівля такого інноваційного обладнання обійдеться дорого. Але ці витрати виправдані, адже відкривають широкі можливості для різних сфер бізнесу й освіти.

Переваги використання інтерактивного столу
в освіті та бізнесі:

 • простота обслуговування;
 • можливість одночасної роботи кількох осіб;
 • експлуатація в громадських місцях;
 • наочність інформації;
 • підтримка широкого спектра налаштувань;
 • можливість підвищити лояльність клієнтів;
 • візуалізація інформації в ігровій формі;
 • поєднання навчальних, розвивальних
  та ігрових додатків в одному пристрої;
 • безпека та інноваційність;
 • надійність і довговічність у використанні;
 • зручність та легкість у використанні.

Intboard JOY: 90 додатків для розвитку дитини

Разом з усіма цими перевагами інтерактивного дитячого столу клієнти INTBOARD™ отримують безкоштовну доставку до дверей, можливість залучити наших спеціалістів до налаштування столу та фірмовий програмний додаток Intboard JOY.

До складу Intboard JOY входить близько 90 додатків, які розділені за категоріями:

Пам’ять.

У цьому розділі всі додатки сфокусовані на розвитку зорової пам’яті. Вона відіграє ключову роль у процесі запам’ятовування. Усі визначні люди володіли потужною фотографічною пам’яттю. Зараз існує безліч технік для її розвитку. Із віком це робити дедалі складніше, потрібно докладати значних зусиль та витрачати чимало часу. А для дітей таке навчання в ігровій формі цікаве, а головне, потрібне.

Увага.

Що розвиненішою в дитини є увага, то швидше вона освоюється в навколишньому середовищі, має кращі комунікативні навички та швидше приймає рішення. У цьому розділі зібрані додатки на пошук відмінностей, на знаходження зайвого предмета, на знаходження об’єкта на зображенні та багато інших подібних додатків.

Мислення.

Завдання на розвиток логічного мислення підходять як для індивідуальних, так і для колективних занять. Головне завдання дорослих — цікавитися, чому дитина вирішила саме так. Навіть у завданнях, де потрібно вставити пропущену літеру, легко відслідкувати дитячу логіку. У цьому розділі розміщені додатки для побудови логічних послідовностей, відтворення частини зображення та інші.

Моторика.

Загальна та дрібна моторика дуже важливі для повноцінного розвитку дитини. Адже впливають не тільки на швидкість рухів дитини, а й на роботу мозку та формування нейронних зв’язків. У блогу Intboard JOY розвитку дрібної моторики присвячена окрема стаття.

Творчість.

Зараз ви частіше почуєте слово «креативність». Цю рису вже можна побачити в будь-якому резюме. А от розвивати її потрібно з раннього віку. З інтерактивними додатками дитина не боїться експериментувати, виражати своє бачення. Дитина впевнена: якщо щось не подобається, то все можна скасувати. Детальніше, як та для чого розвивати креативність — у блогу INTBOARD™.

Розваги.

Куди ж без цього розділу. Адже дитячі інтерактивні столи розраховані не тільки на навчальні заклади, а й на дитячі розважальні центри.

Поділитися цією статтею