Виховуєте підлітка? Тоді вам точно потрібна допомога фахівців — психологів і просто підлітків, щоб краще зрозуміти, чим вони живуть, що дивляться, ким захоплюються. Бути на одній хвилі з дитиною-тинейджером — перше, що мають зробити батьки. А наша добірка з крутезними експертами з підліткознавства дасть вам потужні інструменти для того, щоб «пофіксити» складні стосунки батьків і дітей. 

10 порад, як зрозуміти і прийняти дитину-підлітка

Уперті, зухвалі, нікого не слухають і нічого не хочуть робити — так батьки часто описують своїх дітей-підлітків. Як пережити складний тинейджерський вік і стати для дитини не ворогом, а підтримкою? Про це арт-терапевт і практичний психолог Олена Тараріна пише у своїй книжці «Бути собою. 10 гаджетів для щастя». Авторка вважає, що головне завдання батьків — відкрити серце своїм дітям, і дає поради, як зрозуміти і прийняти своїх дітей.


Кейс «складний учень» — як знайти спільну мову 

Що таке «складний учень» — невмотивований до навчання розбишака чи той, хто мислить інакше від інших і кидає виклик шкільним правилам? «Освіторія» попросила вчителів з топ-десятки Global Teacher Prize Ukraine пригадати своїх «складних учнів» і порадити колегам і батькам, як знайти спільну мову з такими дітьми.


Біллі Айліш — ключ до розуміння підлітків

Агов, батьки і вчителі, ви ж у курсі, хто така Біллі Айліш? А про що вона співає? Якщо хочете, щоб вас записали в повний відстій, не читайте цю статтю. Якщо ж вам важливо говорити зі своїми підлітками однією мовою, ми вам допоможемо. «Освіторія» зібрала 5 найпопулярніших цитат Біллі Айліш і все, що вам треба знати про співачку, від якої фанатіють мільйони тинейджерів по всьому світу.


У кого зараз закохані всі українські школярки?

То як, батьки, готові до наступної порції інсайтів про тренди і вподобання сучасних підлітків? Ми вже писали про Біллі Айліш та її депресивні пісні, які люблять цитувати діти. Тепер треба розібратися із K-pop музикою — що це таке, хто її виконує і чому вона така популярна серед тинейджерів. Тим паче, що Біллі Айліш і К-поп — це дві мегаіндустрії, що конкурують між собою за увагу і лайки ваших дітей.


Відверті фото підлітка в інтернеті: що робити вчителям, батькам і дитині

Купуючи дитині смартфон, батьки часто забувають пояснити, які небезпеки він несе. Анастасія Дьякова, національна експертка із захисту дітей від насильства, пояснює, що таке секстинг і чим він загрожує.

Поділитися цією статтею