Сьогодні у Львові проходить один з головних книжкових фестивалів країни — «Форум видавців» (як це було — можна почитати за посиланням).

Одна з головних дискусій форуму «Як навчити вчителя». Наводимо цитати з цієї розмови:


«У нас багато травмованих педагогів, з ними повинні працювати спеціалісти. Тому що через це в школах багато булінгу і діти страждають, тому з багатьма вчителями треба буде попрощатися»,— Катерина Ясько, стратег Міжнародного інституту інтегрального розвитку.


IMG_3702

«За 5 років ми втратимо близько 20% викладачів. Вони будуть на пенсії, а поки що немає ким їх замінити», — Світлана Осауленко, керівник напряму «Підготовка та підтримка учасників програми «Навчай для України»


Дивіться також повне відео дискусії у нашій трансляції

Панельна дискусія "Навчити вчителя" на Львівському форумі вида…

Панельна дискусія "Навчити вчителя" на Львівському форумі видавців. Текстову трансляцію можна знайти тут https://goo.gl/mCG2dE

Gepostet von Освіторія am Donnerstag, 14. September 2017


«82% вчителів незадоволені своїм соціальним статусом, 44% киян вважають, що вчителі непотрібні», — Олена Северенчук, організатор Global Teacher Prize, менеджер креативних проектів ГС «Освіторія».


IMG_3706 (1)

«Найбільше в освіті Фінляндії я пишаюся незалежними вчителями, які можуть щось змінювати», — Арі Покка, президент Міжнародної асоціації шкільних директорів (Фінляндія).


IMG_3726 (1)

«Нам треба відкрити двері для вчителів та педагогів з усього світу», — Катерина Ясько, стратег Міжнародного інституту інтегрального розвитку.


IMG_3738 (1)

«Треба розвивати культуру співпраці. Без цього нічого не буде», — Роман Шиян, директор Львівського інституту післядипломної освіти.«Хто піде лікуватися до людини, яка знає лише теорію? Нам потрібно залучати практиків до викладання», — Світлана Осауленко, керівник напряму «Підготовка та підтримка учасників програми «Навчай для України».


Поділитися цією статтею
Автор: