Як у різних країнах проявляють повагу до вчителів та хто стояв за успіхом українських геніїв літератури, історії, мистецтва? Зібрали для вас три статті, які доводять, що вчителі важливі.

Як у різних країнах учні проявляють повагу до вчителів

Вставати, коли вчитель входить у клас, — чи ж це універсальна форма ввічливості? У більшості країн зовсім інакші «правила гри». Десь вчителю мають кланятися або цілувати руки, десь він зустрічає учнів на вході… А є країни, де на появу педагога майже не реагують і голосно розмовляють далі.


Відомі українці: ким були їхні вчителі

Чи знаєте ви, кому завдячують своїм успіхом Леся Українка, Павло Тичина, Максим Рильський, Марія Заньковецька, Михайло Грушевський? Громадська спілка «Освіторія» спільно з Global Teacher Prize організувала для вчителів динамічну подорож вулицями та двориками столиці, щоб вивести з тіні імена педагогів, які зростили українських геніїв літератури, історії, мистецтва. Сьогодні ми запрошуємо на першу частину екскурсії.


Хто навчав українських класиків: гід вулицями та двориками Києва

Чи знаєте ви, кому завдячують своїм успіхом Павло Тичина, Максим Рильський, Надія Забіла-Врубель, Михайло Грушевський? «Освіторія» спільно з премією Global Teacher Prize організувала для вчителів динамічну подорож вулицями та двориками столиці, щоб вивести з тіні імена педагогів, які зростили українських геніїв літератури, історії, мистецтва. Запрошуємо на другу частину екскурсії.

Поділитися цією статтею
Автор: